Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Akcesoria modelarskie

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 74.02

Najlepsza cena

 
PLN 6.86

Najlepsza cena

 
PLN 6.86

Najlepsza cena

 
PLN 6.86

Najlepsza cena

 
PLN 6.86

Najlepsza cena

 
PLN 6.86

Najlepsza cena

 
PLN 6.86

Najlepsza cena

 
PLN 6.86

Najlepsza cena

 
PLN 6.86

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Akcesoria modelarskie


Klejenie modeli to doskonały sposób na spędzenia czasu z dzieckiem. Zajęcie to uspokaja i relaksuje, a przede wszystkim nauczy każdego malucha cierpliwości. Pierwszą rzeczą, jaką musisz zakupić w tym celu, są akcesoria modelarskie, które oferujemy w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz u nas duży wybór profesjonalnych narzędzi, farb czy klejów, stworzonych z myślą o prawdziwych pasjonatach. Oferujemy wyłącznie akcesoria od najlepszych producentów, dlatego gwarantujemy ich najwyższą jakość.


Podstawą pracy małego konstruktora jest klej modelarski, który odpowiada za stabilność całego modelu. Oferujemy ten produkt w wielu odsłonach, dlatego na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego dziecka. Extra Thin Cement sprawdzi się w przypadku konstrukcji wykonanych z plastiku. Jest on płynny i bezbarwny, nie pozostawia śladów po wyschnięciu. Najtańszą pozycją w sklepie jest klej cyjanoakrylowy, przeznaczony do plastiku, metalu czy drewna. Jest to dobry wybór do klejenia modeli o niewielkich rozmiarach.


Kiedy już konstrukcja została sklejona, nadszedł czas na część wykończeniową. Tutaj niezbędne się okażą farby do modeli, które także znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oferta obejmuje produkty akrylowe, olejne, podkłady lakierowe i wiele innych. Z ich pomocą możesz ozdobić modele wykonane z dowolnego materiału, w tym metalu oraz plastiku. Farby modelarskie dostępne są w całej palecie barw, dlatego na pewno znajdziesz odpowiedni odcień na swoje potrzeby.


Polecamy też nasz katalog specjalistycznych narzędzi, które powinny znaleźć się w asortymencie każdego modelarza. Na szczególną uwagę zasługują zestawy profesjonalnych pędzli, wykonane z włosia najlepszego gatunku. Artykuły modelarskie obejmują także nożyk z wymiennymi ostrzami, przeznaczony do obróbki konstrukcji z różnych materiałów. Sprawdź też specjalistyczne radełko z ergonomiczną rączką, wyprodukowane przez renomowaną markę Revell. W sklepie Urwis znajdziesz także duży wybór modeli do sklejania, wykonanych z plastiku, żywicy czy metalu.