Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kosmetyczka TuTu Mix 24

0.0 

Kosmetyczka TuTu Mix 24

Nr katalogowy: W0VPAM0DC099895

  • Kolor: Mix
  • Wymagania wiekowe: od 3 lat
  • Płeć: Dziewczynki
  • Rodzaj: Manicure
Zobacz pełną specyfikacje
0.0 

Niedostępny

Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

Ikona Urwis

Kosmetyki dla dzieci TuTu Vipera to okazja, by wyrazić siebie!

Kosmetyczka TuTu Mix 24

Małe dziewczynki kochają się stroić – dobrze znamy córeczki, które podkradają mamie kosmetyki lub ubierają ich ciuchy, by poczuć się jak modelki. Teraz każda z małych modnisi może mieć swój własny zestaw kosmetyków wraz z kosmetyczką TuTu Mix Vipera!

W środku tej ślicznej różowej kosmetyczki dzieciaki znajdą hipoalergiczny lakier do paznokci na bazie wody, błyszczyk o smaku truskawkowym oraz mus, który pięknie skrzy się świetlikami! To pozycja obowiązkowa w kolekcji dziewczynek, które kochają modę!

Ikona Urwis

Zestaw kosmetyków TuTu Mix zapewni kreatywną zabawę

Kosmetyczka TuTu Mix 24

Dzięki malowaniu się nietoksycznymi i bezpiecznymi kosmetykami dla dzieci TuTu Vipera, małe dziewczynki mogą wyrazić siebie, naśladować dorosłych, poczuć się jak modelki i po prostu kreatywnie spędzić czas. Zestaw z lakierem, musem i błyszczykiem pozwoli stworzyć niemalże pełny makijaż i manicure, który zachwyci każdego!

Kosmetyki dla dzieci TuTu Vipera zachęcają do twórczości i eksperymentowania z kolorami i wyglądem, co sprawia maluchom masę radości i uczy pewności siebie. Ponadto taki prezent napełni dziewczynki dumą, gdyż teraz naprawdę będą mogły poczuć się jak dorosłe!

Ikona Urwis

Kosmetyki TuTu Mix gwarantują bezpieczeństwo podczas zabawy