Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kosmetyczka TuTu Lakiery Peel-Off 14

0.0 

Kosmetyczka TuTu Lakiery Peel-Off 14

Nr katalogowy: W0VPAM0DC011141

  • Kolor: Wielokolorowy
  • Wymagania wiekowe: od 3 lat
  • Płeć: Dziewczynki
  • Rodzaj: Manicure
Zobacz pełną specyfikacje
0.0 

Niedostępny

Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

Ikona Urwis

Kosmetyczka TuTu z lakierami Peel-Off to opcja dla każdej małej modelki!

Kosmetyczka TuTu Lakiery Peel-Off 14

Poznajcie świat TuTu, w którym małe fashionistki mogą wyrażać siebie! Wiadomo, że każda dama chce być jak jej mama, a z fantastycznymi lakierami dla dzieci TuTu Peel-Off jest to możliwe! Podaruj tej barwny zestaw w kosmetyczne jakiejś małej modnisi, która uwielbia się stroić, by w bezpieczny i łatwy sposób mogła bawić się stylem.

Ta pomponiasta kosmetyczka skrywa w sobie trzy lakiery do paznokci TuTu dla dzieci, które mają piękne wyraziste kolory, a jednocześnie są całkowicie bezpieczne. Dzięki nim mała modelka stanie się gwiazdą i poczuje jak prawdziwa dorosła!

Ikona Urwis

Lakiery do paznokci dla dzieci to kreatywnie spędzony czas

Kosmetyczka TuTu Lakiery Peel-Off 14

Lakiery do paznokci dla małej dziewczynki staną się świetnym sposobem na rozwój kreatywności i zdolności manualnych. Dzieci uwielbiają ozdabiać siebie, więc z chęcią pomalują paznokcie tak samo jak starsze siostry czy mama. Z kosmetyczką z lakierami TuTu Peel-Off mogą ćwiczyć rączki i precyzję, a potem z łatwością zmienić stylizację.

Lakiery TuTu można łatwo ściągnąć z paznokci zupełnie jak naklejkę, by za chwilę pomalować innym kolorem i bawić się dalej. Kosmetyczka zawiera aż trzy buteleczki z lakierami do paznokci, więc dzieci mogą eksperymentować i łączyć swoje ulubione kombinacje. Łatwość ściągnięcia lakieru sprawia, że zabawa szybko może zacząć się na nowo.

Ikona Urwis

Bezpieczeństwo lakierów to gwarancja satysfakcji dziecka i rodzica