Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wreck Royale

Wreck Royale

Cena

Wczytywanie...

Wreck Royale jest jedną z marek firmy MGA, która prezentuje eksplodujące samochody do kolekcjonowania. Pojazdy Wreck Royale można zderzać ze sobą a następnie obserwować jak ich części wylatują w powietrze. Auto, które podczas kolizji straci mniej części wygrywa. Części można wymieniać pomiędzy samochodzikami, dzięki czemu dziecko może personalizować swój pojazd oraz rozwijać kreatywność. Każdy pojazd ma swój unikalny design. Samochodziki są sprzedawane pojedynczo jak i w zestawie 2 pojazdów.


Wybuchowe samochodziki Wreck Royale – pierwsza seria

Pojazdy Wreck Royale z pierwszej serii to wiele emocjonującej zabawy ze zderzaniem! Każdy samochodzik Wreck Royale dla chłopców od lat 6. W asortymencie pierwszej serii występuje 5 autek sprzedawanych pojedynczo: Ricky Rodder, Tooned Out, Big Boss, Da Bomb i Meat Loaf  oraz zestaw 2 autek: Double Trouble i King Crash. Każdy pojazd ma własny charakter oraz wyjątkowy wygląd. Pojazd Niebieski Ricky Rodder to autko, które przypomina niebezpiecznego rekina. Ricky Rodder ma płetwy oraz szczękę jak prawdziwy rekin. Który samochód Wreck Royale ma odwagę stanąć do walki z tak wyglądającym pojazdem? Może Meat Loaf, który przypomina byka? Taki pojedynek to będzie prawdziwa hiszpańska korrida! Twoje dziecko może zderzyć oba autka i sprawdzić które wygra. Wygrywa pojazd który zgubił więcej części. Czerwonemu bykowi Meat Loaf odpadły rogi? To oznacza, że hiszpański byk przegrał walkę. Następnym samochodem, który podejmie wyzwanie będzie żółta wyścigówka Tooned Out z czerwonymi felgami oraz niebieską gaśnicą. Brązowy pojazd Big Boss ma bagażnik na którym siedzi groźny pies. Samochód Big Boss dla chłopców od lat 6 posiada również skrzynkę z wybuchowym dynamitem. Da Bomb przypomina pojazd militarny i wygląda prawie jak czołg z armatą na dachu. Z tyłu pojazdu dołączona jest zielona bomba a z przodu pług! Przy zderzeniu z innym autem części auta wylatują w powietrze! Dzieci mogą zamieniać części pojazdów między sobą i personalizować wygląd swojego samochodu Wreck Royale. Zestaw Wreck Royale to wyjątkowe pojazdy, których nie kupisz pojedynczo. Niebieski samochód King Crash to szalony klaun z dużą czerwoną muchą! Na dachu pojazdu widnieje głowa klauna Wreck Royale. Klaun staje do walki z Double Trouble. Kto wygra? Pojazd Wreck Royale Double Trouble to szare auto z motywem płomieni. Na dachu znajduje się zielona rakieta oraz silnik. Z przodu pojazd posiada pług z zębami. Zbierz wszystkie pojazdy Wreck Royale dla dzieci od lat 6 i wybierz pojazdy do pojedynku. Po zderzeniu dzieci mogą wymieniać części i dopasowywać według uznania. Chłopcy mogą tworzyć wyjątkowe pojazdy i przeprowadzać pojedynki między autami.


Wybuchowe samochodziki Wreck Royale – nowa seria

Wreck Royale kontynuuje serię zderzających autek z wymiennymi częściami. Już wkrótce poznamy kolejne samochodziki: Supa Fry, Master Blaster, Track Time, Santa's Sled, Bone Thug, Sergaent Slam, T-Wrex, Tow Jam, Vantastic oraz  Mean Ja sprzedawane pojedynczo. Nowością będzie też zestaw 2 autek: K9 Cruiser i Rad Rat oraz pojazd Wreck Royale Big Brawler. Co nowego przyniesie Wreck Royale? Na pewno wiele emocji podczas walk samochodów!


Poznaj produkty Wreck Royale

Samochodziki dla chłopców od lat 6

Pojazdy dla dzieci od lat 3

Zestawy pojazdów Wreck Royale