Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zabawki dla dzieci Rainbow High

Rainbow High

Cena

Wczytywanie...

Rainbow High to szkoła, w której tęczowe lalki oraz dzieci uczą się mody oraz stylu pełnego prawdziwych kolorów. Każda dziewczynka marzy o wyjątkowej lalce od Rainbow High! Dziecko może poznać 6 różnych lalek: Ruby Anderson™, Poppy Rowan™, Sunny Madison™, Jade Hunter™, Skyler Bradshaw™ oraz Violet Willow™.  W opakowaniu dzieci znajdą tęczową lalkę, 2 zestawy ubrań, 2 pary butów, szczotkę do włosów, wieszaki oraz statyw na lalkę. Nogi i ramiona lalek zginają się dzięki czemu mogą pozować i prezentować stworzone stylizacje.


Poznaj lalki Rainbow High od lat 3

Jade Hunter to lalka, która uwielbia zielony kolor i sportowy styl. Lalka ma piękne zielone włosy, które można czesać oraz długie rzęsy. Ruby Anderson jest miłośniczką czerwieni i ma artystyczną dusze. Lalka z czerwonymi włosami uwielbia ekstrawagancki i uliczny styl. Skyler Bradshaw stawia na klasykę czyli zawsze modny jeans. Dziewczynki w wieku od 3 lat mogą czesać lalkę z pięknymi niebieskimi włosami oraz stworzyć wyjątkową stylizację dzięki modnym ubraniom. Poppy Rowan uwielbia muzykę oraz pomarańczowy kolor. Piękne pomarańczowe włosy Poppy zdobią spinki w kształcie uroczych motylków. Violet Willow to urodzona diva, która uwielbia luksus i fioletowy kolor. Willow ubiera się w piękne sukienki oraz sztuczne futerko, w którym może wejść na czerwony dywan. Ostatnią lalką z tęczowej kolekcji Rainbow High jest Sunny Madison, która jest pełna energii i kocha urocze i słoneczne stylizacje. Sunny Madison od Rainbow High ma piękne żółte włosy oraz słodkie ubranka.

Rainbow High w swojej ofercie posiada również zestawy dużych lalek Rainbow High. Dzieci mogą wybrać jedną z 4 lalek: tęczową Rainbow Dream, różową Pixie Rose, fioletową Amethyst Rae lub niebieską Blue Skye. Dzieci mogą tworzyć slime za pomocą dołączonych akcesoriów, czesać lalki grzebieniem, ozdabiać ubrania lalki za pomocą slimu oraz wiele więcej!


Zestawy dla dzieci od Rainbow High

Rainbow High Make Up Surprise to niespodzianka ukryta w opakowaniu, które wygląda jak prawdziwa szminka. W środku ukrytych jest ponad 10 niespodzianek w tym: slime, akcesoria do stworzenia slimu, błyszczyk do ust, plakat kolekcjonerski oraz brelok do przechowywania slimu. Aż 15 różnych szminek do zebrania! Dziecko może przekształcać swój slime wiele razy.

Zestaw High Fashion Studio to zestaw zawierający ekskluzywną lalkę z wieloma akcesoriami do stylizowania lalki. W środku znajdują się wyjątkowe ubrania, modne buty, peruka oraz akcesoria do stylizacji włosów dzięki którym można stworzyć ponad 300 stylizacji. Ubranka można wieszać na wieszakach oraz można je przechowywać w specjalnych pudełkach.        

Zestaw Rainbow High Hair Studio to wyjątkowy salon fryzjerski 5 w 1 z piękną lalką w środku. Amaya Raine to piękna lalka z białymi włosami z tęczowymi pasemkami. W zestawie Rainbow High z lalką dziecko znajdzie różne kolorowe farbki do farbowania włosów, brokat oraz prostownicę za pomocą której można zrobić kolorowe ombre.

Zestaw Rainbow High Salon to stanowisko do stylizacji włosów z myjką i fotelem fryzjerskim oraz wiele akcesoriów potrzebnych do farbowania oraz stylizowania włosów. Dzieci mogą farbować włosy lalki Rainbow High jak i swoje własne włosy. Zestaw nie zawiera lalki.


Poznaj produkty Rainbow High:

Modne tęczowe lalki Rainbow High dla dziewczynek od lat 3

Duże modowe lalki Rainbow High dla dzieci od lat 3

Zestawy do stylizacji Rainbow High