Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poopsie figurki

Poopsie

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...


Poopsie Slime Surprise! jest jedną z marek firmy MGA. Poopsie oferuje wiele możliwości zabawy ze slimem. Slime to magiczny plastyczny glutek, do którego można dodawać brokat czy inne akcesoria dołączone do produktu. Kolorowy slime można gnieść i przekształcać wiele razy, dzięki temu dziecko będzie rozwijać swoje zdolności manualne i kreatywność. Zabawki od Poopsie na pewno sprawią wiele radości obdarowanemu dziecku. W ofercie Poopsie znajdują się produkty takie jak małe postacie Sparkly Critters, figurki jednorożce, figurki Cutie Tooties, większe postacie lamy i jednorożca oraz wiele innych.


Figurki dla dzieci od 5 lat ze slimem

Poopsie oferuje wiele figurek wraz z kolorowym slimem. Figurki Poopsie Cutie Tooties Surprise to niespodzianki do kolekcjonowania, które są ukryte w tęczowej kupie jednorożca. W środku ukryta jest figurka niespodzianka i slime do kolekcjonowania. Dziecko może dostać jedną z 25 postaci oraz jeden z ponad 30 slimów. Figurki Sparkly Critters to wyjątkowe postacie ze slimem ukryte w tajemniczej puszce z niespodziankami. W środku znajdziesz instrukcję oraz plakat z wszystkimi 15 postaciami. Dziecko może nakarmić figurkę za pomocą dołączonej buteleczki i zobaczyć co się stanie. Do slimu można dodawać brokat, blask i magię jednorożca. Powstały slime można przechowywać w wyjątkowej torebeczce. Duże postacie Poopsie Surprise Llama to urocza lama niespodzianka z wieloma akcesoriami, które są ukryte w tajemniczej puszce. Lama ma urocze kręcone włosy, róg jednorożca i piękne rzęsy. W zestawie znajduje się aż 20 niespodzianek w tym buteleczka, nocniczek, tęczowy brelok w kształcie kupy, pieluszka, miarka, łyżeczka oraz błyskotki do modyfikowania slimu. Dziecko może karmić lamę za pomocą buteleczki, a następnie można posadzić ją na nocniczku. Po 10-15 minutach slime jest gotowy do zabawy. Twoja pociecha może bawić się slimem, dodawać magicznych proszków i brokatu w celu modyfikacji slimu.


Wspaniała zabawa slimem dla chłopców i dziewczynek

Figurka Poopsie Unicorn Crush to slime ukryty w magicznym rogu jednorożca. Otwórz opakowanie, zanurz róg jednorożca w wodzie na około 10 sekund, rozgnieć magiczny róg w ręce i zmieszaj ze slimem. Twoje dziecko może gnieść, mieszać, modyfikować slime wiele razy. Slime można przechowywać w opakowaniu w kształcie rogu jednorożca. Poopsie Slime Surprise Happy Meal to niespodzianki ukryte w kartonowym opakowaniu, które przypomina zestaw z popularnej restauracji. W środku dziecko znajdzie jedzenie dla jednorożca, zapach niespodziankę, błyskotki, plakat kolekcjonerski, łyżeczkę i miarkę do mieszania slimu oraz wyjątkowy breloczek w kształcie kolorowej kupy.


Zestawy od Poopsie

Tęczowa walizka Poopsie Chasmell Rainbow Surprise to zestaw z różnymi kosmetykami. W opakowaniu w kształcie tęczy dziecko znajdzie ponad 35 kosmetycznych niespodzianek ze slimem. Walizka ma wygodne uchwyty, dzięki którym można łatwo ją przenosić jak torebkę. W środku znajdują się akcesoria potrzebne do stworzenia slimu: proszki, błyskotki, miarka, łyżeczka i opakowanie na slime w kształcie flakonika perfum oraz akcesoria do makijażu takie jak błyszczyk, kolorowe pomadki, cienie do powiek oraz zapachy. W ofercie Poopsie znajduje się też walizka do przechowywania figurek oraz slimów. Walizeczka Poopsie Fart Jacobs mieści aż 25 figurek i 12 slimów na swoich pułeczkach. Opakowanie jest inspirowane flakonikiem perfum. W środku znajduje się ekskluzywna figurka Cutie Tootie w kształcie kupy ze slimem oraz postacią syrenki.


Poznaj magię jednorożca z zabawkami Poopsie Slime Surprise!

Figurki dla dzieci od lat 5

Figurki dla chłopców i dziewczynek ze slimem

Zestawy do tworzenia slimu

Slime dla dzieci od 5 lat