Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Zestawy i figurki Playmobil – za co pokochały je dzieci?


Playmobil to najlepsze zabawki dla dzieci, które pragną świetnie się bawić, rozwijając swoją wyobraźnię. Wśród zestawów znajdziemy zarówno elementy znane dobrze maluchom z otoczenia i prawdziwego świata, jak i postaci oraz miejsca wprost z bajkowej krainy. Wszystkie figurki oraz zestawy Playmobil są starannie dopracowane, by inspirować dzieci do zabawy i rozbudzać ich ciekawość.


Tematyczne zestawy klocków Playmobil to okazja nie tylko do zgłębiania świata, ale również rozwoju wyobraźni i twórczego myślenia. Każdy posiada elementy otoczenia, takie jak budynki, fragmenty przyrody i pojazdy oraz figurki w postaci uśmiechniętych bohaterów z autentycznie zaprojektowanymi strojami i wyglądem. Zanim dzieci zasiądą do zabawy, muszą połączyć elementy zestawu, więc przy okazji ćwiczą zdolności manualne i konstrukcyjne.Jakie są najlepsze serie zabawek od Playmobil?


Zestawy z figurkami Playmobil rozbudzają wyobraźnię dzieci na całym świecie. Wśród najpopularniejszych serii znajdziemy zestawy zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Playmobil przygotował wszystkie zabawki, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Mamy tu więc serię Princess o księżniczkach, Rino Rise o dinozaurach, Top Agents o tajnych agentach czy City Life, która przy padnie do gustu wszystkich dzieciom.


Zabawki Playmobil obfitują w bogate wyposażenie i realistyczne dodatki, by inspirować dzieci zabawy i opowiadania własnych historii. Dla najmłodszych dzieci przygotowano serię 1.2.3., która wprowadzi je w świat kolorowych klocków. Poznaj wszystkie zestawy Playmobil z ofertą sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci Urwis.pl!