Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Num Noms

Figurki Num Noms

Cena

Wczytywanie...

Num Noms jest jedną z marek firmy MGA. Num Noms zawierają produkty, które aż chciałoby się zjeść. Zabawki wyglądają jak prawdziwe owoce lub inne smakołyki. Produkty skrywają różne niespodzianki np. figurki, błyszczyki, pieczątki, które można zmywać i różne niespodzianki. Każda postać Num Noms’ów ma wyjątkowy zapach. Num Noms w ofercie prezentuje słodkie figurki na minipaterze Mistery Packs, figurki w buteleczce Mistery Make up z kosmetykiem niespodzianką, autobus do brokatowania, dzięki któremu można stworzyć własną kolekcję błyszczyków, smakowity tort urodzinowy Snackables do dekorowania i wiele innych.


Smakowite figurki Num Noms dla chłopców i dziewczynek

Figurki Num Noms Mistery Packs to niespodzianka ukryta w minipaterze. W środku opakowania przypominającą paterę na pyszne ciasto kryje się słodka figurka Num Noms. Postacie wyglądają i pachną smakowicie. Figurki posiadają także włosy. Jaką postać dostanie twoje dziecko? W ofercie Num noms ma również figurki, które są ukryte w tajemniczej butelce. Butelka Num Noms Mistery Make up zawiera w środku pachnące figurki Num Noms, kosmetyczne niespodzianki oraz plakat kolekcjonerski. Co znajdziesz w swojej buteleczke: lakier do paznokci, balsam, błyszczyk czy perfum do ciała? Figurki dla dzieci od lat 3 przypominają jedzenie i aż chce się je zjeść.


Zestawy Num Noms dla dzieci w wieku od 3 lat

Zestaw Num Noms Deluxe Paka Freezie Pops Family to duża rodzinka smakowitych figurek Num Noms. W opakowaniu dziecko znajdzie aż 8 figurek Num Noms, które przepięknie pachną owocami i innymi przysmakami. Jedna figurka jest ukrytą niespodzianką! Jaką figurkę znajdziesz w środku? Autobus do brokatowania od Num Noms to kreatywny zestaw do tworzenia błyszczyków do ust. W środku dziecko znajdzie przesłodkie figurki Num Noms i akcesoria do tworzenia smakowitych błyszczyków do ust. Na dachu pięknego różowego pojazdu znajduje się babeczka, która jest pojemnikiem do mieszania błyszczyków. Dziecko może dodać zapachowy barwnik oraz brokat i stworzyć swój własny błyszczyk, który następnie można przełożyć do specjalnego pojemniczka. Zestaw Num Noms Snackables to przepyszny tort urodzinowy. W opakowaniu znajdują się kawałki ciasta, urocze świeczki, piękne błyskotki, slime do dekoracji, rękaw cukierniczy do przechowywania slimu oraz łyżkę do nakładania ciasta. Taki zestaw będzie idealnym prezentem na urodziny dziecka. Dzięki zestawom od Num Noms od lat 3 dziecko może rozwijać swoje zdolności manualne oraz kreatywność. Dziewczynki będą zachwycone uroczymi i pachnącymi figurkami Num Noms. Kosmetyki, które znajdują się w produktach Num Noms są w pełni bezpieczne dla małych dzieci.


Poznaj smakowite produkty Num Noms:

Pachnące figurki dla dzieci od lat 3

Kosmetyczne niespodzianki dla dziewczynek od lat 3

Kreatywne zestawy dla dzieci od lat 3