Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Na!Na!Na! Suprise
Wczytywanie...

Produkty marki Na! Na! Na! Surprise! są unikatowe ze względu na sposób pakowania oraz sposób otwierania. Marka zawiera kilka serii miękkich laleczek ,które są zapakowane w balonowe opakowanie z niespodzianką konfetti. W ofercie występują również urocze zestawy plecaków 3 w 1 z lalką, duże kuferki Ultimate Surprise z wieloma niespodziankami! Opakowanie w kształcie balona należy nadmuchać do momentu aż wybuchnie. Dziecko odkryje niespodziankę konfetti wraz z zawartością. Każda mięciutka laleczka Na!Na!Na! Surprise ma swój własny styl. Laleczkę można ubierać w dołączone ubranka. Do laleczek jest dołączony brelok, który przedstawia zwierzątko. Brelok można przyczepić do plecaka.


Lalki Na! Na! Na! Surprise! dla dziewczynek

W ofercie znajdują się aż 4 serie lalek Na! Na! Na! Surprise!. Każda seria zawiera 6 różnych miękkich lalek z wyjątkowymi Pomami czyli brelokami, które przypominają zwierzątka. Każde opakowanie lalek Na! Na! Na! Surprise! 2 w 1 zawiera instrukcję oraz słomkę do nadmuchania balona z konfetti. Nadmuchaj balon, oderwij zabezpieczenie, spraw, żeby balon pękł. Gdy balon wybuchnie dziecko zobaczy wyrzut konfetti z wnętrza balonu! W środku znajduje się pluszak z motywem zwierzęcym oraz 2 niespodzianki zapakowane w tajemnicze opakowanie. W mniejszych opakowaniach znajdują się akcesoria takie jak ubranko i buciki dla lalki. W środku ukryta została kolejna niespodzianka – miękka lalka. Pluszowy brelok można przyczepić do plecaka dziecka. Mięciutka torebka może służyć jako etui na lalkę czy jako torebka do przechowywania akcesoriów i innych skarbów. Te lalki dla dziewczynek od lat 3 mają urocze nakrycia głowy, piękne włosy, które można czesać oraz modne ubranka i buty. Każda lalka jest wyjątkowa i każdy brelok jest inny. Oryginalny sposób pakowania zachwyci dzieci podczas otwierania niespodzianki konfetti.


Zestawy dla dziewczynek od 3 lat

Na! Na! Na! Surprise! przedstawia nowe śliczne plecaki 3 w 1. Zestaw Na! Na! Na! Surprise! 3 w 1 to plecak, sypialnia lalki oraz szafa na ubranka z wieloma niespodziankami. Do wyboru są dwa zestawy: czarny plecak z lalką Tuesday Meow, która ma koci styl oraz różowy plecak z lalką Aubrey Hear, która jest przebrana za uroczego króliczka. Gdy dziecko otworzy plecak niespodziankę w środku znajdzie wyjątkowy pokój – sypialnię w której lalka może spać. W sypialni znajduje się wielkie łóżko z prześliczną poduszeczką oraz miękkim kocykiem, piękne lutro w którym można się przeglądać, szafę z wieszakami na ubrania.  Słodka lalka Aubrey Hear uwielbia króliczki. Jej pokój i strój jest stylizowany na różowego króliczka. W sypialni znajduje się wiele motywów z uszami królika. Sam plecak ma królicze uszy i obszyty jest mięciutkim różowym futerkiem. Lalka Tuesday Meow uwielbia czarny kolor i koty. Jej pokój oraz strój ma wiele kocich motywów w czarnym kolorze. Sypialnia jest ukryta w czarnym plecaku w kształcie kotka z kocimi uszkami. Modowe lalki mają piękne włosy, które można czesać. Tuesday Meow ma wyjątkowe fioletowe warkocze a Aubrey Hear ma śliczne jasne włosy.


Wielkie kuferki Ultimate Surprise to wiele niespodzianek z konfetti oraz wyjątkowa lalka, która jest większa od standardowych lalek Na! Na! Na! Surprise!. Wybierz jeden z dwóch zestawów: czarny kuferek w kształcie króliczka oraz tęczowy kuferek w kształcie kotka. W środku dużego, czarnego kuferka w kształcie króliczka znajdziesz balony konfetti ze słomką do nadmuchania balonów oraz dużą miękką laleczkę Alex Heart, która ma piękne różowe włosy. Nadmuchaj balon, oderwij zabezpieczenie, spraw, żeby balon pękł. Gdy balon wybuchnie dziecko zobaczy wyrzut konfetti z wnętrza balonu! W dużym, tęczowym kuferku Ultimate Surprise w kształcie kotka występuje duża lalka Piper Prim z niebieskimi włosami, balony konfetti oraz wiele niespodzianek. W środku znajdziesz wiele akcesoriów modowych dla lalki: ubranka, buciki na koturnach, szczotkę do włosów i okulary. Za pomocą dołączonych niespodzianek można stworzyć aż 100 stylizacji. Dziecko może mieszać i łączyć dodatki ze sobą. W zestawie znajduje się karabińczyk, za pomocą którego można zawiesić swój kuferek.