Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lalki dla dzieci LOL Remix

L.O.L Remix

Cena

Wczytywanie...

L.O.L. Surprise! Remix jest najnowszą muzyczną marką firmy MGA. W swojej ofercie zawiera postacie do kolekcjonowania: małe laleczki L.O.L. Surprise Remix Hairflip, urocze zwierzątka Remix Pets, duże lalki OMG Remix i wiele więcej. Każda postać reprezentuje swój własny gatunek muzyczny np. pop, R&B, hip hop czy rock. Do każdego produktu dołączone są niespodzianki inspirowane muzyką.


Laleczki L.O.L. Surprise Remix Hairflip

Każda laleczka L.O.L. Surprise Remix Hairflip ma swój własny styl oraz reprezentuje różne warianty muzyczne. Zawartość opakowania jest niespodzianką, laleczki wysyłane są losowo i nigdy nie wiadomo, którą otrzymasz. Figurki dla dzieci od lat 3 zapakowane są w pudełko, które wygląda jak konsola DJ’a z płytą. Przy konsoli DJ’a można remixować piosenki. Seria Remix Hairflip zawiera aż 12 wyjątkowych laleczek. Którą laleczkę dostanie twoje dziecko? W każdym opakowaniu Remix Hairflip kryje się aż 15 niespodzianek! W środku znajduje się muzyczna laleczka, instrument muzyczny, płyta i konsola DJ’a, ubranka, buciki, buteleczkę i wiele innych przedmiotów do kolekcjonowania. Twoje dziecko będzie próbować zgadnąć jaki typ muzyki reprezentuje postać.


Zwierzątka kolekcjonerskie Remix Pets

Każdy zwierzak L.O.L. Surprise Remix Pets posiada swój własny gust muzyczny i styl. Zawartość opakowania jest niespodzianką, zwierzątka wysyłane są losowo i nigdy nie wiadomo, jakie otrzymasz. Figurki dla dzieci od lat 3 zapakowane są w pudełko, które wygląda jak odtwarzacz kaset. Dziecko może wkładać kasetę do odtwarzacza i słuchać muzyki. Zwierzątka do kolekcjonowania Remix Pets zawierają aż 9 niespodzianek w każdym opakowaniu. W środku znajduje się figurka zwierzątka, instrument muzyczny, kaseta z tekstem piosenki, odtwarzacz kaset, ubranko, buciki, buteleczka i inne. Dziecko odkryje na jakim instrumencie gra zwierzak. Przez połączenie laleczek Hairflip ze zwierzątkami można stworzyć boombox’a. Do produktów dołączone są fragmenty piosenki, które można zbierać i łączyć tak aby stworzyć całość. Zwierzątka i laleczki Hairflip posiadają wodną niespodziankę. Dziecko może zanurzyć figurkę w wodzie i sprawdzić co się wydarzy.


Duże lalki OMG Remix

Dziecko może też kolekcjonować duże lalki modowe L.O.L. Surprise OMG Remix, które zawierają aż 25 niespodzianek, które można mieszać i łączyć między sobą. Każda lalka ma swój ulubiony gatunek muzyczny, którym się inspiruje. Lalka Kitty K słucha muzyki R&B a jej przyjaciółka Pop B.B. słucha popu. Lalka Honeylicious słucha hip hopu i przyjaźni się z Lonestar, która słucha muzyki country. Najlepszym przyjaciółkom pomieszały się ubrania. Połącz obie lalki i skompletuj ich kreacje, w których wystąpią na wyjątkowym koncercie. Każda lalka posiada fragment piosenki, dziecko może zebrać wszystkie 4 lalki i połączyć fragmenty w całą piosenkę.


Zestawy L.O.L Surprise Remix

W ofercie również wielki zestaw L.O.L. Surprise Remix Super Surprise z ponad 70 niespodziankami. Każde dziecko marzy o takiej niespodziance! W zestawie w kształcie boombox’a znajdują się 2 zespoły rockowe: 4 duże lalki modowe, 4 laleczki oraz 4 instrumenty muzyczne, które wydają dźwięki. Całą ekipę można zabrać na wielki koncert w samolocie L.O.L. Surprise Remix Plane. Samolot 4 w 1 L.O.L. Surprise Remix Plane to kolejny zestaw od L.O.L Surprise Remix. Zawiera ponad 50 niespodzianek. Stylowy zestaw 4 w 1 jest samolotem, pojazdem, studiem nagrań oraz pomieszczeniem do remiksowania muzyki! Samolot linii lotniczych „B.B. AIR” zaprasza wszystkie gwiazdy muzyki na pokład.


Niech twoje dziecko odkryje produkty L.O.L Surprise Remix

Laleczki Hairflip od lat 3

Figurki zwierzątek od lat 3

Duże lalki modowe OMG Remix od lat 3

Zestawy L.O.L Surprise Remix z wieloma niespodziankami