Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lalki LOL Suprise dla dzieci

L.O.L. Suprise

Cena

Wczytywanie...

Lalki L.O.L. Surprise


Seria małych laleczek L.O.L. Surprise to opcja dla dziewczynek, które lubią niespodzianki. Odpakowanie ukrytej laleczki daje dzieciakom masę frajdy i ekscytacji, gdyż nigdy nie wiedzą, jaka konkretnie im się trafi. Wszystkie z tych lalek sprzedawane są w tajemniczych kulach, których każda warstwa to dodatek lub akcesorium do odkrycia. Zabawki z serii L.O.L. Surprise rozbudzają ciekawość, dzięki czemu zdobywają ogromną popularność na całym świecie.


Wśród zestawów znajdziemy małe lalki w kulach-niespodziankach, starsze siostry z serii LOL Surprise OMG, lalki chłopców, mebelki i masa innych akcesoriów do kolekcjonowania. Lalek jest tak dużo, że prawdopodobieństwo trafienia takiej samej jest małe, więc dzieci mogą odpakowywać swoje nowe przyjaciółki bez obaw o powtórkę. Lalki w kulach to najpopularniejsze zabawki dla dzieci na całym świecie, które zachwycają jakością wykonania i pięknym wyglądem.


Co znaczy L.O.L. Surprise?


Nazwa laleczek L.O.L. Surprise oznacza Lil Outrageous Littles, a „surprise” to po prostu niespodzianka. Fenomen tajemniczych lalek polega na otwieraniu warstw kuli lub poukrywanych paczuszek, by dostać się do dodatków, akcesoriów, aż w końcu do naszej małej laleczki L.O.L. Wszystkie zabawki z tej serii łączy element niespodzianki – ubranka, buciki, biżuteria, a także mebelki i akcesoria poukrywane są wewnątrz opakowania, więc samo dotarcie do naszej lalki sprawia masę radości.


W ofercie Urwis.pl znajdziemy najnowsze serie lalek L.O.L. Suprise i o wiele więcej. Wszystkie zestawy można ze sobą łączyć, mieszać ubranka lalek i ich akcesoria. Dziewczynki mogą wymieniać się akcesoriami, by stworzyć swoją niepowtarzalną kolekcję. Każda pociecha marzy o laleczce L.O.L. Suprise – nic dziwnego, każdy kocha niespodzianki! Poznaj wszystkie figurki i laleczki do kolekcjonowania.