Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lalki LOL Suprise dla dzieci

L.O.L. Suprise

Cena

PLN 228.99

Najlepsza cena

 
PLN 199

Najlepsza cena

 
PLN 48.99

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

L.O.L. Surprise! jest główną i najpopularniejszą na całym świecie marką firmy MGA. Dlaczego produkty L.O.L. Surprise są tak wyjątkowe? Każda kula niespodzianka, modna laleczka OMG, urocze zwierzątko, pojazd czy inne akcesoria są wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości. Dodatkowo produkty te są zagadkowe i kryją wiele niespodzianek w środku. Dzieci na całym świecie pokochały zabawki L.O.L. Surprise! za tajemniczość dołączonych akcesoriów. Produkty rozbudzają ciekawość dziewczynek i chłopców podczas rozpakowywania, ponieważ nigdy nie wiadomo co dokładnie znajduje się w środku. A Ty co znajdziesz w tajemniczym opakowaniu?


Zabawki dla chłopców i dziewczynek od MGA  – odkrywaj niespodzianki i kolekcjonuj

W ofercie L.O.L Surprise znajdziesz wiele wspaniałych serii kul niespodzianek, dużych lalek OMG oraz innych akcesoriów do kolekcjonowania. Świecące zwierzątka i laleczki z serii Lights, kule z edycji limitowanej Pets Supreme, wspaniałe laleczki chłopców w tajemniczej kuli L.O.L. Surprise Boys, mebelki z lalką L.O.L. Surprise Furniture, puchate zwierzaki Fuzzy Pets, urocze figurki siostrzyczek L.O.L. Surprise Lil Sisters, dzielni superbohaterowie L.O.L. Surprise Boys Arcade Heroes, kolekcjonerskie figurki Tiny Toys z częściami do zbudowania mini Glampera, duże stylowe lalki OMG oraz wiele więcej! Marka w swojej ofercie zawiera także domki dla lalek, pojazdy dla lalek np. modny kamper - Glamper oraz wiele innych produktów, które urozmaicają zabawę. Każde opakowanie skrywa wiele niesamowitych niespodzianek, które dziecko odkrywa podczas otwierania. Co tym razem? Którą postać dostaniesz? Będzie to dziewczynka, chłopiec? Może zwierzątko albo cała rodzinka L.O.L. Surprise? Dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi odkrywcy tajemnic! Tajemnicze opakowanie na każdym etapie rozbudza zaciekawienie dziecka. Zbierz niesamowitą kolekcję laleczek, figurek i zwierzątek i wymieniaj się akcesoriami.


Poznaj bestsellerowe produkty L.O.L. Surprise!

Czołowymi produktami marki L.O.L. Surprise są kolekcjonerskie zwierzątka, laleczki oraz ich większe siostry OMG. Niech twoje dziecko zachwyci się markowymi zabawkami do kolekcjonowania. Zabawki dla dziewczynek i chłopców w wieku od 3 lat. Stwórz swoją kolekcję!


Laleczki do kolekcjonowania w tajemniczych kulach

Duże lalki OMG do kolekcjonowania w tajemniczych opakowaniach

Zwierzątka do kolekcjonowania w tajemniczych kulach

Figurki chłopców do kolekcjonowania w tajemniczych opakowaniach

Figurki do kolekcjonowania