Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Baby Borm

Baby Born

Cena

PLN 35.13

Najlepsza cena

 
PLN 144.43
 
PLN 27.6

Najlepsza cena

 
PLN 53.27

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Baby Born to jedna z głównych marek niemieckiej firmy Zapf Creation. Baby Born w swoim asortymencie oferuje interaktywne lalki bobasy, urocze ubranka oraz wiele akcesoriów dla lalek Baby Born. Lalki Baby Born są uważane za jedne z najbardziej realistycznych bobasów ze względu na liczne funkcje. Płaczą, wydają efekty dźwiękowe, potrafią pić z butelki, korzystają z nocniczka, moczą pieluszki jak prawdziwe niemowlaki. Dzięki lalce Baby Born dziecko nauczy się opiekuńczości, empatii i umiejętności społecznych. Dodatkowo maluch spędzi wiele godzin na zabawie w dom razem z lalką Baby Born.


Lalki i ubranka Baby Born

Podstawowa lalka Baby Born Soft Touch jest mięciutka w dotyku oraz posiada wiele funkcji.  Lalki Soft Touch dla dziewczynek od 3 lat są dostępne w różnych wersjach – lalka dziewczynka, chłopiec oraz etniczna. Bobasy Baby Born wyglądają jak prawdziwe niemowlaki i są ubrane w słodkie ubranko z czapeczką. Małe dziewczynki mogą spać ze swoją lalką oraz przytulać się do niej z troską. Dzieci uczą się odpowiedzialności, gdy opiekują się niemowlakiem. Bobasa można karmić butelką, przytulać, umieszczać na nocniczku oraz zmieniać pampersa. Interaktywny niemowlak płacze prawdziwymi łzami, wydaje dźwięki i gaworzy. Funkcyjne bobasy Baby Born mają ruchome nóżki oraz rączki co pomaga w przebieraniu lalki. Baby Born oferuje również duże lalki 43 cm: braciszka i siostrzyczkę. Te lalki funkcyjne płaczą łzami, piją z butelki i mają włosy, które można czesać. Siostrzyczka i braciszek mogą korzystać z ubranek dla lalki podstawowej Soft Touch ze względu na te same wymiary.


Ubranka i akcesoria Baby Born

Baby Born w swojej ofercie posiada wiele ubranek na każdą okazję: śpioszki, piżamki do spania, ubranka letnie, ubranka zimowe, ubranka na deszcz, ubranka sportowe, skarpetki, rajstopki, sukienki na co dzień jak i balowe, buciki i wiele innych. Jednak ubranka to nie wszystko. Baby Born posiada w asortymencie całą wyprawkę! Lalkę Baby Born można wykąpać w interaktywnej wanience wraz z zestawem kąpielowym Baby Born, który zawiera kosmetyczkę z akcesoriami do kąpieli. Po kąpieli bobasa można wytrzeć w specjalny ręczniczek oraz założyć czystą pieluszkę. Czas spać! Rano bobas może zjeść śniadanie przy specjalnym krzesełku do karmienia przy stole. Nakarm funkcyjną lalkę Baby Born za pomocą butelki z łyżeczką Baby Born i później posadź lalkę na interaktywny nocniczek.  Następnie dzięki zestawowi do mycia zębów dziecko nauczy się jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej bobasa. Zabierz swoją lalkę w podróż w wyjątkowym nosidełku Baby Born albo w foteliku samochodowym. Nie zapomnij zabrać ze sobą zestawu podróżnego, który zawiera pieluszkę, butelkę, smoczek i sandałki.


Małe figurki Baby Born Surprise

Baby Born Surprise to małe figurki laleczek, zwierzątek czy wróżek, które są zawinięte w opakowaniu niespodziance. Małe laleczki od lat 3 można kolekcjonować. Na opakowaniu nie ma informacji jaką laleczkę dostaniesz. Będzie to chłopiec czy dziewczynka? Jaki kolor oczu i włosów będzie miała?


Poznaj produkty Baby Born:

Lalki dla dzieci od 12 miesięcy

Lalki dla dziewczynek od lat 3

Ubranka dla lalek Baby Born

Akcesoria dla lalek Baby Born

Małe figurki Baby Born Surprise

Baby Born - Urwis.pl