Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Baby Annabell

Baby Annabell

Cena

PLN 42.14
 
PLN 70.7

Najlepsza cena

 
PLN 66.83

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Baby Annabell to jedna z marek niemieckiej firmy Zapf Creation. Baby Annabell w swoim asortymencie oferuje interaktywne lalki wraz z różnymi akcesoriami takimi jak ubranka, pieluszki, nocniczki czy foteliki podróżne. Lalki bobasy posiadają funkcje takie jak: płakanie prawdziwymi łzami, picie wody, korzystanie z nocniczka, gaworzenie i wiele innych. Produkty wykonane są z dobrej jakości materiałów odpowiednich dla małych dzieci.


Lalki Baby Annabell

Lalka Baby Annabell 43 cm to interaktywny bobas, który wygląda jak prawdziwe niemowlę. Funkcyjna lalka jest idealna dla dzieci, które chcą wcielić się w troskliwego opiekuna. Baby Annabell ma również brata Alexandra. Chłopiec Baby Annabell Alexander jest ubrane w śliczne niebieskie ubranko z motywem owieczki i czapeczkę. W zestawie zawarty jest smoczek, butelka, śliniaczek oraz uroczy naszyjnik. Interaktywna lalka Baby Annabell piję wodę ze swojej buteleczki, wydaje dźwięki, zamyka i otwiera oczka, gaworzy oraz śmieję się jak bobas, płacze łzami, moczy pieluszkę oraz korzysta z nocniczka. Dziecko może wziąć zabawkowego niemowlaka na ręce, śpiewać mu kołysanki i lulać do snu. Lalka dla dzieci od lat 3 będzie ziewać i następnie zamknie swoje oczka. Lalka Baby Annabell Sofia 43 cm ma piękne, blond włosy, które można czesać. Ubrana jest w niebieskie legginsy, jasną tunikę z oczkiem wodnym i liliami wodnymi. Lalka Sofia jest przeznaczona dla dzieci od lat 2. Baby Annabell w swojej kolekcji posiada również mniejsze lalki funkcyjne. Lalka funkcyjna 36 cm Baby Annabell Little Alexander jest ubrana w urocze niebieskie śpioszki oraz czapeczkę. Mały wesoły chłopiec zawiera słodką buteleczkę, którą można go nakarmić.  Bobas Alexander dla dzieci od 12 miesięcy ma małą siostrę Little Annabell. Mała siostrzyczka jest ubrana w słodkie różowe ubranko i czapeczkę. Można ją nakarmić za pomocą dołączonej różowej buteleczki. Lalka My First Cheeky Annabell 30cm nie należy do najgrzeczniejszych bobasów. Lalka ciągle śmieje się i chichocze. Cheeky Annabell ubrana jest w dwukolorowe śpioszki z motywem owieczki i czapeczkę. Małe laleczki są idealne dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z zabawkowymi niemowlakami. Interaktywne lalki niemowlaki można łatwo przebrać w inne ubranka.


Ubranka i akcesoria Baby Annabell

Lalki Baby Annabell można przebierać w różne ubranka na każdą okazję. Marka Baby Annabell w swojej ofercie posiada: wygodne piżamki do spania, urocze śpioszki, wygodne ubranka do zabawy, piękne zestawy sukienek, ciepłe zimowe ubranka, dzianinowe zestawy, ubranka na wycieczkę rowerową, ubranka przeciwdeszczowe na ponure dni, stylowe buciki, skarpetki, rajstopki i wiele innych zestawów. W asortymencie Baby Annabell występuje wiele akcesoriów potrzebnych do opieki nad bobasami Baby Annabell. Dziecko może wykąpać lalkę w specjalnej wanience oraz założyć jej pieluszkę korzystając z przewijaka. Lalkę można nakarmić za pomocą butelki z mlekiem i krzesełka do karmienia Baby Annabell. Interaktywne bobasy można zabierać w podróż w wygodnym nosidełku czy foteliku podróżnym. Trzeba pamiętać o zabraniu przewijaka podróżnego, żeby dziecko mogło zmienić pieluszkę swojej lalce Baby Annabell. Dzieci mogą też założyć ochronny kask rowerowy swojej lalce i zabrać ją  na przejażdżkę rowerową.


Poznaj produkty Baby Annabell:

Lalki dla dzieci od 12 miesięcy

Lalki dla dzieci od lat 2

Lalki dla dzieci od lat 3

Ubranka dla lalek Baby Annabell

Akcesoria dla lalek Baby Annabell

Baby Annabell - stylowe lalki