Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Nowości Urwis 2017 (2)

Cena

PLN 10.97

Najlepsza cena

 
PLN 49

Najlepsza cena

 
PLN 102.62

Najlepsza cena

 
PLN 10.97

Najlepsza cena

 
PLN 19.37
 
Wczytywanie...

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko bawiło się najlepszymi i najmodniejszymi zabawkami, jesteś w dobrym miejscu.  Sklep z zabawkami Urwis.pl jest na bieżąco z najnowszą ofertą światowej sławy producentów zabawek, w tym Lego, Mattel, Fisher Price, czy Jakks Pacific. Dzięki temu nasza oferta Urwis nowości obejmuje wszystkie nowości rynkowe, w tym wiele modnych hitów wśród dzieci i zabawek znanych z telewizji.


Nowości w Urwis.pl to bogata i kompleksowa oferta. Tutaj znajdziesz wymarzony pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Chłopiec z pewnością zachwyci się najmodniejszym zestawem Lego, figurką Hasbro lub najnowszymi puzzlami Trefl. Dla dziewczynki przygotowaliśmy wszystkie najpopularniejsze lalki Barbie, zestawy kreatywne Crayola lub modne zabawki na licencji Frozen.  Rodzice natomiast poczują ogromną satysfakcję mogąc podarować maluchowi jedną z najnowocześniejszych zabawek interaktywnych Vtech.


Spełnij marzenie swojej pociechy, zapoznaj się z ofertą nawet kilkudziesięciu nowości Urwis.pl i przekonaj się, jak łatwo wywołać na twarzy malucha wyjątkowo szeroki uśmiech. Bawcie się wspólnie i uczcie poprzez zabawę. Podaruj swemu Urwisowi szczęśliwe dzieciństwo!


Urwis.pl to sklep, który ponad wszystko dba o to, by dostarczać dzieciom nie tylko zabawki, które sprawią wiele radości, ale także takie,  które będą sprawdzone i bezpieczne. Dlatego każda trafiająca do oferty nowość, czy to od takiego giganta jak Hasbro, czy od lokalnego producenta, jest dokładnie sprawdzana i testowana pod kątem jakości i norm obowiązujących w Unii Europejskiej.