Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

LEGO VIDIYO

Cena

Wczytywanie...

Zestawy klocków LEGO VIDIYO – co to za nowość?


Jeśli masz w domu małego reżysera, tancerkę lub po prostu kreatywną pociechę – zestawy klocków LEGO VIDIYO będą strzałem w dziesiątkę! To fantastyczna seria, która wykorzystuje najnowszą technologię, by rozbudzić dziecięcą wyobraźnię i pokazać, że czas spędzony przed ekranem może być naprawdę twórczy i aktywny! Dzieci wcielają się w twórców teledysków i występują w nich wraz z bohaterami serii i masą niesamowitych animacji i efektów!


Jak to działa?


Aplikacja LEGO VIDYO (kompatybilna z wieloma systemami smartphone’ów) wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Wystarczy zeskanować figurkę, by ta ożyła na ekranie telefonu i stała się częścią nagrywanego otoczenia. Dzieci mogą dograć również siebie i wraz z figurkami stworzyć wspaniały teledysk z muzyką, którą znają z radia i telewizji. Aplikacja jest darmowa i w pełni bezpieczna – dzieci wrzucają filmy anonimowo, a rodzice mogą kontrolować ich aktywność przez specjalny panel.


Zestawy klocków LEGO VIDIYO nawiązują do różnych stylów muzycznych, są barwne i mają masę niespodzianek do zeskanowania, takie jak dołączone do pudełek BitBity, które dodają do zabawy różne wyzwania oraz efekty specjalne. Kolorowe figurki i ich sceny można zabrać wszędzie, by tworzyć niesamowite filmy na wycieczkach i gdziekolwiek zechcemy! Seria rozbudza dziecięcą kreatywność, pozwala aktywnie spędzić czas i świetnie się bawić jako tancerz, reżyser lub operator kamery!