Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

LEGO® Super Mario

Cena

Wczytywanie...

Lego Super Mario


W Urwis mamy dla Twojego dziecka mnóstwo interesujących zabawek i gadżetów, dzięki którym na pewno nie będzie się nudziło! W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi ciekawe klocki Lego Super Mario, dostępne w wielu wersjach i bardzo dobrej cenie. Gra komputerowa, na której bazuje ten cykl, wciąż cieszy się ogromną popularnością, mimo że od jej premiery upłynęły dekady. Jeśli Twój syn i córka są także fanami braci Mario, to produkty zebrane w tej kategorii na pewno przypadną im do gustu.


Na początek przygody z Lego Super Mario polecamy zestaw startowy, który zakupisz w Urwis w bardzo dobrej cenie. W jego skład wchodzą liczne elementy, z których pomocą stworzysz konstrukcję znaną z gier komputerowych oraz filmów o tym bohaterze. W zestawie nie zabrakło również figurki hydraulika Maria, który wspólnie z bratem Luigi walczą ze złem w poszukiwaniu uprowadzonej przez smoka księżniczki. Jest to zabawka interaktywna, zaopatrzona w niewielki ekran LED, za którego pośrednictwem można sterować figurką odpowiadającą na komendy.


W kategorii Lego Super Mario mamy zestawy dodatkowe, które będą doskonałym uzupełnieniem kolekcji każdego fana tej gry komputerowej. Składają się one z wielu elementów umożliwiających ułożenie konstrukcji znanych z przygód o dwóch hydraulikach. Polecamy szczególnie Zamek Bowsera, czyli budowlę z końcowej planszy, w której przetrzymywana jest uprowadzona księżniczka. Nie ma chyba bardziej charakterystycznej konstrukcji dla tej popularnej gry komputerowej, więc zabawki nie może zabraknąć w kolekcji Twojego dziecka.


Zamawiając klocki Lego Super Mario, masz pewność, że podarujesz swojemu dziecku bezpieczną i wartościową zabawkę. Układanie konstrukcji z drobnych elementów to doskonały sposób na ćwiczenie wyobraźni przestrzennej oraz szeregu innych umiejętności, które przydadzą się w życiu Twojej pociechy. Z tej kategorii produktów może Cię zainteresować też zestaw Lego Mario Pustynny Pokey, który oferujemy w bardzo dobrej cenie i z gwarancją szybkiej dostawy.