Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

Zestawy klocków LEGO Star Wars – Gwiezdne Wojny


LEGO Star Wars to seria dla miłośników modeli z Gwiezdnych Wojen. Dzięki tym zestawom klocków mogą jeszcze raz przenieść się do ukochanego świata i odtworzyć ulubione sceny z filmów, gier i książek. LEGO Star Wars jest najlepszą propozycją dla małych i dużych fanów. Znajdziemy tutaj potężne i szczegółowe statki kosmiczne, ale także małe zestawy z minifigurkami, które bez problemu zabierzemy na wycieczkę.


Najpopularniejsze zestawy LEGO Star Wars to bez wątpienia Sokół Millenium oraz imponująca Gwiazda Śmierci. Wszystkie elementy wspaniale oddają klimat Gwiezdnej Sagi i są niesamowitą ozdobą na półce. Zestawy LEGO Star Wars ukazują starcia Jedi oraz Sithów, wiec nawet fani Ciemnej Strony Mocy znajdą tu coś dla siebie.


Klocki LEGO Gwiezdne Wojny dla dzieci – które wybrać?


Zarówno dzieci, jak i dorośli pokochali zestawy klocków z serii Star Wars. Każdy z nich to inna przygoda pośród gwiazd, która wspaniale oddaje klimaty bitew w kosmosie. Zestawy z Gwiezdnych Wojen są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie – sceny z filmów 4-6, seriali czy nawet gier w stylistyce LEGO. Można kierować się swoimi ulubionymi bohaterami sagi Skywalker lub wybrać najbardziej imponujący statek, zarówno Rebelii, jak i Imperium.