Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

Lego Speed Champions


W sklepie internetowym Urwis zakupisz wiele fascynujących zabawek dla dzieci w każdym wieku. Ważną częścią naszego asortymentu są klocki Lego Speed Champions, które cieszą się dużym powodzeniem również wśród dorosłych użytkowników. Nic dziwnego, w końcu kolekcjonowanie atrakcyjnych modeli samochodów to pasja, która trwa przez całe życie. Dzięki tej serii wydawniczej duńskiego producenta można stworzyć ciekawą kolekcję figurek przedstawiających najpopularniejsze marki aut.


W naszym asortymencie zebraliśmy najciekawsze pozycje z serii Speed Champion. Z tego powodu w ofercie Urwis nie mogło zabraknąć klocków Lego Ferrari, które doskonale nadają się na prezent dla dorastającego chłopca lub dziewczynki pasjonującej się motoryzacją. Ten kultowy, sportowy samochód przedstawiony w formie estetycznej figurki będzie doskonałym uzupełnieniem kolekcji motoryzacyjnej Twojego dziecka. Zestaw możesz też podarować dorosłej osobie, która interesują się kolekcjami tego typu.


Jednym z popularniejszych zestawów z serii jest Lego Speed Champions McLaren Senna, który także znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Ten wyczynowy pojazd ma charakterystyczny, sportowy wygląd, co doskonale odwzorowali projektanci klocków duńskiej marki. Zestaw składa się z niewielkich elementów, które po złożeniu stworzą wspaniałą konstrukcję, która posłuży za ozdobę pokoju Twojego dziecka. Wybierając klocki Lego samochody ze Speed Champions możesz też sprawdzić zestaw McLaren Elva, dostępny u nas w bardzo dobrej cenie.


Zamów zestaw Lego McLaren Senna lub inny z tej kategorii i spraw swojemu dziecku wiele radości. W asortymencie mamy nie tylko klocki Lego Speed Champions, ale także inne kolekcje od tego producenta, cieszące się popularnością użytkowników na całym świecie. W katalogu nie zabrakło także ciekawych propozycji dla dorosłych osób. Polecamy zwłaszcza zestawy Architecture, polecane nie tylko dla miłośników architektury. Poza tym oferujemy szereg zabawek i akcesoriów dla najmłodszych, które pochodzą od najlepszych producentów.