Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

LEGO® Power Functions

Cena

Wczytywanie...

Lego Power Functions


Sklep internetowy Urwis to najlepsze, światowe marki, dobre ceny i ogromny asortyment zabawek dla najmłodszych użytkowników. W naszym katalogu znajdziesz wszystkie akcesoria, jakie mogą być przydatne dziecku lub rodzicom. Polecamy Ci szczególnie znakomitą serię Lego Power Functions, która oferuje rozrywkę na zupełnie innym poziomie, niż tradycyjne klocki od tego producenta. Oferujemy najciekawsze pozycje z tego wydawnictwa, dostępne w bardzo dobrej cenie i z gwarancją szybkiej dostawy do Twojego domu.


Ten popularny, duński producent nieustannie zaskakuje swoich klientów na całym świecie kolejnymi wydawnictwami, które łamią schematy. Podobnie było w przypadku serii Lego Technic Power Functions, która od razu zdobyła sobie szerokie grono wiernych fanów. Nic dziwnego, zestawy klocków z tej kolekcji posłużą Twojemu dziecku do zbudowania różnego typu maszyn lub pojazdów, którymi można sterować zdalnie z pomocą specjalnego pilota czy pada! Lego Power Functions Technic to świetna propozycja zarówno dla chłopców i dziewczynek, która zapewni im mnóstwo zabawy.


Prezentowana tutaj seria to nie tylko rozrywka, ale także sposób na zachęcenie dziecka do pracy inżyniera czy naukowca. Zamawiając u nas Lego Power Functions otrzymujesz zestaw kilkudziesięciu elementów, z których można zbudować skomplikowaną konstrukcję - a to dopiero początek zabawy! Gotowa figurka może zostać uzupełniona o dodatkowe akcesoria do sterowania, co jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę. Seria jest przeznaczona dla dzieci, które ukończyły 8 rok życia, lecz cenią ją także dorośli użytkownicy!


Zamów zestaw Lego Power Functions w naszym sklepie internetowym i zapewnij swojemu dziecku mnóstwo radości! To doskonała propozycja zwłaszcza na prezent na szczególną okazję np. urodziny czy święta. Mogą Cię zainteresować też pozostałe klocki duńskiej marki, lub jej konkurenta, firmy Playmobil. Ten drugi producent także oferuje znakomite zabawki dla dzieci w różnym wieku, dlatego warto zapoznać się z jego rozbudowaną ofertą, dostępną w katalogu Urwis.