Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

LEGO® Ideas

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Lego Ideas


W katalogu marki Lego znajdziesz wiele inspirujących serii produktów skierowanych do dzieci oraz dorosłych użytkowników. W sklepie internetowym Urwis zebraliśmy najciekawsze propozycje tego duńskiego producenta, które dodatkowo zakupisz w bardzo dobrej cenie. Prezentujemy niesamowite klocki Lego Ideas zaprojektowane na podstawie pomysłów fanów tej marki. Produkty z tej niesamowitej kolekcji zapewniają wiele godzin rozrywki dla całej rodziny, dlatego warto uwzględnić ich zakup, zwłaszcza jeśli szukasz ciekawego prezentu dla swojego dziecka.


W asortymencie Urwis mamy znakomite klocki Lego Domek na drzewie, które stanowią duże wyzwanie dla młodego konstruktora. Zabawka przeznaczona jest dla użytkowników w wieku od 16 lat, więc doskonale sprawdzi się na prezent dla dorastającego nastolatka. Z dołączonych w zestawie elementów użytkownik może zbudować imponujący domek na drzewie, który został odwzorowany z dużą dokładnością do szczegółów. Dzięki czemu po zakończeniu projektu Lego Dom na drzewie gotowa konstrukcja będzie stanowić ciekawą ozdobę dowolnego pomieszczenia.


A może twoje dziecko interesuje się astronomią oraz tematyką eksploracji kosmosu? W takim razie ciekawym prezentem dla niego będą bez wątpienia klocki Lego Stacja kosmiczna. Ten zestaw podobnie jak wszystkie z serii Ideas pozwala wznieść konstrukcję o dużych walorach estetycznych, która dodatkowo jest bardzo realistyczna. Takiego gadżetu nie wstydzi się nawet kolekcjoner modeli, dlatego chętnie po niego sięgają również osoby dorosłe, które lubią spędzać swój wolny czas na składaniu tego typu konstrukcji.


Jednym z popularniejszych wydawnictw w katalogu duńskiej marki są klocki Lego Central Perk, nawiązujące do kultowego serialu telewizyjnego Friends. To doskonały prezent dla chłopców i dziewcząt, którzy ukończyli 16 lat i cenią sobie tę popularną serię. Dzięki zestawowi mogą oni stworzyć wnętrze kawiarni, w której przesiadywali bohaterowie serialu. Lego Przyjaciele to doskonały pomysł na prezent dla dorosłego fana serii, który na pewno ucieszy się z takiego upominku.