Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

Lego Icons


W rozbudowanym asortymencie Urwis czekają na Ciebie znakomite zabawki od znanych i lubianych producentów! W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi rewelacyjne klocki Lego Icons, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Z ich pomocą Twoje dziecko zbuduje ciekawe konstrukcje, które nawiązują do znanych marek, postaci czy filmów i seriali. Jest to specjalna kolekcja tej duńskiej marki, skierowana do wiernych fanów, jak również szczególnie wymagających użytkowników - sprawdź koniecznie!


Zestawy Lego Ikona to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, które lubią wyzwania przy układaniu klocków. Ta świetna seria jest wynikiem współpracy marki z różnymi franczyzami, co pozwoliło uzyskać wiele interesujących wydawnictw o tematyce nawiązującej do popkultury. Jedną z popularniejszych opcji jest zestaw Lego Icons Batman, dostępny w kilku wersjach i gwarantujący niezapomnianą rozrywkę dla dzieci, jak również dorosłych! W końcu przygody popularnego superbohatera są ciekawe nie tylko dla najmłodszych odbiorców.


W naszym sklepie internetowym możesz zamówić również zestaw Lego Icons But Adidas, który będzie świetnym uzupełnieniem kolekcji klocków ich prawdziwego fana. W pudełku znajdziesz elementy niezbędne do złożenia figurki, która bardzo dobrze imituje buta. Projektanci zadbali o duży realizm gotowej konstrukcji, która jest pełna detali, przez co prezentuje się naprawdę rewelacyjnie! Ze względu na duży stopień trudności w układaniu tych klocków, zestaw przeznaczony jest dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.


Zestaw Icons Lego Adidas Superstar cieszy się dużym powodzeniem nie tylko miłośników klocków! Został on skierowany również do osób, które zajmują się kolekcjonowaniem markowych butów i jest wśród nich bardzo popularny. W asortymencie mamy także inne, znane i cenione serie klocków od duńskiego producenta, odpowiednie dla użytkowników w różnym wieku. W Urwis nie zabrakło też propozycji od konkurencji, czyli marki Playmobil, której klocki także zasługują na Twoją uwagę.