Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

Lego Disney Princess


W katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele interesujących zabawek, przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku. W poszukiwaniu ciekawego prezentu dla córki powinieneś zwrócić uwagę na klocki Lego Disney Princess, które oferujemy w wielu wspaniałych wersjach. Jest to wyjątkowy cykl wydawniczy tej popularnej marki, poświęcony księżniczkom z kultowych bajek Disneya i nie tylko. W zestawach dostępne są nie tylko figurki samych bohaterek, ale także elementy służące do złożenia budynków i akcesoriów.


Seria Lego Księżniczka to doskonała opcja dla córki, która lubi oglądać bajki i identyfikować się z ich postaciami. W asortymencie naszego sklepu internetowego oferujemy najciekawsze pozycje z tego wydawnictwa, do kupienia w dobrej cenie z gwarancją szybkiej dostawy. Na szczególną uwagę zasługują klocki poświęcone kultowej sadze Frozen, którą uwielbiają dziewczynki na całym świecie. Masz do dyspozycji zestawy Lego Disney Księżniczka składające się z figurek Elsy i jej przyjaciół oraz wielu innych elementów niezbędnych do ułożenia zamku czy innej konstrukcji.


Klocki tej duńskiej marki gwarantują wiele godzin zabawy w trakcie ich układania, a po ukończeniu projektu gotowa konstrukcja może stanowić wspaniałą ozdobę w pokoju Twojej córeczki. Zestawy Lego Disney Księżniczki zostały wykonane z największą starannością, dlatego są bardzo podobne do swoich pierwowzorów i wyglądają efektownie. W ofercie mamy też zestawy poświęcone innym, popularnym postaciom żeńskim z kreskówek Disneya. Na uwagę zasługują zwłaszcza klocki Lego Merida, skierowane do wszystkich fanów przygód tej walecznej księżniczki.


Jedną z popularniejszych pozycji z tej serii są bez wątpienia klocki Lego Księżniczki poświęcone kultowej bajce Piękna i Bestia. Animacje o przygodach Belli cieszą się popularnością już u kolejnego pokolenia dziewczynek, dlatego także dorosłe osoby chętnie układają elementy zebrane w naszych zestawach. Polecamy zwłaszcza klocki służące do złożenia Zamku Bestii, które oferujemy w bardzo dobrej cenie.