Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Rola zabawy i zabawek w rozwoju dziecka. Zabawa jako forma aktywności dziecka

Zabawa jest niezwykle ważna z punktu widzenia rozwoju. Aktywizuje dzieci o różnych typach osobowości.

LEGO ciekawostki LEGO ciekawostki

LEGO ciekawostki prezentule Leon i Matylda ze sklepu Urwis.pl

LEGO Dots LEGO DOTS - nowa koncepcja klocków 2D

Pomysł DOTS zrodził się z badań sugerujących, że dzieci szukają spersonalizowanych form zabawy, które pozwolą im swobodniej wyrażać siebie.

Zabawki dla 3 latka Zabawki dla 3 latka – przegląd

Potrzeby dziecka zmieniają się wraz z wkraczaniem w kolejne lata życia. Kwestia ta jest istotna nie tylko pod kątem jego diety czy nauki, ale także zabawy.

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

Ładowanie

Klocki LEGO


W ofercie sklepu internetowego Urwis znajdziesz wiele interesujących zabawek, przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku. Nasz asortyment obejmuje również kultowe klocki lego, które cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych użytkowników. Kupując jeden z prezentowanych tutaj zestawów, zapewnisz swojemu maluchowi niezapomniane wrażenia i sprawisz, że na pewno nie będzie się nudzić. Wybieraj pośród wielu modeli nawiązujących do znanych filmów oraz bajek i podaruj swojej latorośli wspaniały prezent.

Duńska marka Lego nieprzerwanie od 1932 roku produkuje zabawki dla dzieci. Na początku w jej asortymencie były dostępne przede wszystkim produkty drewniane, jednak już w 1947 roku firma wprowadziła do swojej oferty materiały syntetyczne. W ciągu kilku dekad marka stała się bardzo popularna w wielu krajach europejskich, z czasem dotarła też do Stanów Zjednoczonych i Azji. Obecnie Lego to synonim klocków dla wielu użytkowników, szczególnie tych najmłodszych. Dlatego wybierając jeden z zestawów z naszej oferty, na pewno zadowolisz swoje dziecko.

Jednym z popularniejszych produktów z serii Lego jest Straż Pożarna, w końcu wielu maluchów marzy o zostaniu bohaterem gaszącym ogień. Ten niesamowity zestaw pozwoli stworzyć Twojemu dziecku skomplikowaną konstrukcję, składającą się z wozu strażackiego, kilku funkcjonariuszy, a także budynku, który stoi w płomieniach - całość po złożeniu prezentuje się świetnie! Na Twoją uwagę zasługuje także seria Lego Szpital, która cieszy się uznaniem przede wszystkim u dziewczynek. Z pomocą zestawu Twoja córka zbuduje piękną placówkę medyczną, która wspaniale będzie wyglądać na półce w pokoju.

W katalogu firmy Lego mamy też klocki z serii Comics Super Heroes, którą uwielbiają chłopcy w każdym wieku. Przygotowaliśmy najpopularniejsze wydawnictwa tego cyklu, dlatego na pewno znajdziesz tutaj opcję dla swojej pociechy. Mamy też zestawy nawiązujące do franczyzy Disneya, poświęcone tematyce kultowych bajek tej wytwórni. Na szczególną uwagę zasługuje zestaw Star Wars, którym lubią się bawić również dorośli.