Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

LEGO nie tylko dla dzieci

Układanie klocków to doskonała zabawa dla dzieci, która stymuluje rozwój wielu przydatnych umiejętności. Jednak taka rozrywka nie jest zarezerwowana tylko dla najmłodszych, również dorosłym osobom może sprawić wiele radości! Najlepiej o tym świadczy ogromna popularność zestawów Lego dla dorosłych, które możesz znaleźć także w ofercie naszego sklepu internetowego. Prezentujemy niesamowite kolekcje Architecture oraz Technics, zaprojektowane z myślą o bardziej zaawansowanych budowniczych - sprawdź koniecznie!

 

Konstrukcje Lego Architecture

Jedną z ciekawszych serii dla dorosłych od tego duńskiego producenta jest bez wątpienia Lego Architecture. Zestawy należące do niej składają się z mnóstwa maleńkich elementów, z których pomocą możesz złożyć niesamowitą makietę najpopularniejszych budowli z całego świata. Dzięki tej kolekcji układanie klocków weszło na zupełnie nowy poziom jakości, w końcu jest to bardzo wymagająca rozrywka. Jednak pomyślne ułożenie skomplikowanej konstrukcji jest bardzo satysfakcjonujące, więc warto spróbować.

 

Statua Wolności czy Empire State Building?

Z serii Architecture na szczególną uwagę zasługują klocki Lego Statua Wolności. Tej budowli raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, jest ona bowiem symbolem Nowego Jorku, a dla wielu również całych Stanów. Po pomyślnym ułożeniu figurka może stać się dekoracją w twoim pokoju i zaczątkiem do nowej, pasjonującej kolekcji! Innym, ciekawym zestawem dla fanów Nowego Jorku jest Lego Empire State Building. Ten popularny drapacz chmur to prawdziwe dzieło architektury, co doskonale odwzorowali projektanci, tworząc klocki z serii Architecture.

 

Lego Technics

Kolejną propozycją dla osób dorosłych oraz starszych nastolatków są klocki Lego Technics, dostępne w wielu fascynujących odsłonach. Z pomocą tych ciekawych zestawów można zbudować zaawansowane konstrukcje, które działają w podobny sposób, jak ich pierwowzory! Produkty z tej kategorii są interaktywne, dołączono do nich pilota umożliwiającego zdalne sterowanie powstałą zabawką. Najbardziej polecamy klocki Technics poświęcone modelom samochodów, takich jak Lamborghini czy Ferrari.


LEGO Empire State


powrót