Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego zestawy - jakie wybrać?

Układanie klocków to bardzo popularna aktywność wśród dzieci, bez względu na płeć czy wiek. W końcu z takiej rozrywki lubią korzystać nawet dorośli, zwłaszcza, jeśli mogą w ten sposób spędzić więcej czasu ze swoimi pociechami. Ciekawe Lego zestawy to doskonała opcja dla całej rodziny, szczególnie na długie, jesienne lub zimowe wieczory. Obecnie ten kultowy producent ma w swoim asortymencie mnóstwo klocków, podpowiadamy, które najlepiej wybrać.

Interaktywne modele LEGO

W ciągu minionej dekady zestawy Lego przeszły prawdziwą ewolucję, marka zaczęła wprowadzać do swojego katalogu także modele interaktywne. Teraz Twoje dziecko może spędzić wiele godzin na pasjonującej rozgrywce, koordynowanej za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym lub innym urządzeniu mobilnym. Seria Hidden Side to najlepsza opcja dla miłośników tajemniczych historii z dreszczykiem.

Ninja w zestawach LEGO

Walka dobra ze złem to popularna tematyka nie tylko w dziełach kultury dla dorosłych, ale też w bajkach i zabawkach dla dzieci. Najlepiej o tym świadczy ogromna popularność, jaką cieszy się seria klocków Lego Ninjago. Każdy model z tego wydawnictwa poświęcony jest tematyce dzielnych wojowników ninja, którzy zmagają się z siłami zła, np. czarnoksiężnikiem czy pradawnym wojownikiem. Na uwagę zasługuje szczególnie Zamek zapomnianego cesarza oraz Mechaniczny Tytan.

LEGO dla dziewczynek

Jeśli poszukujesz pozycji przeznaczonej przede wszystkim dla małych dziewczynek, to seria Lego Friends musi Cię zainteresować. Z pomocą kolejnych produktów z tej kolekcji Twoja córeczka będzie tworzyć restauracje, lokale usługowe czy inne obiekty, co zapewni jej wiele radości. To dobra opcja na wspólna zabawę z rówieśnikami, kompletując kolejne modele można stworzyć całe miasto i bawić się w nim figurkami, nawiązując przyjacielskie relacje z bohaterami.

Gry komputerowe LEGO

A może Twoje dziecko lubi gry komputerowe? W takim wypadku seria Lego Minecraft na pewno mu się spodoba. Znajdziesz w niej wiele ciekawych pozycji, które cieszą się ogromną popularnością także wśród dorosłych miłośników tej kultowej rozgrywki. To doskonała opcja dla ojca i syna!

Jaki zestaw LEGO wybrać?
powrót