Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lalki klasyczne

Pokaż filtry

Cena

PLN 156.22

Najlepsza cena

 
PLN 45.2
 
PLN 25.79

Najlepsza cena

 
PLN 120.64

Najlepsza cena

 
PLN 161.72
 
Wczytywanie...

Lalki

Jednymi z najbardziej popularnych zabawek dla dziewczynek są lalki. Ogromny ich wybór znajduje się w ofercie sklepu Urwis.pl. Posiadamy kilkaset produktów od znanych producentów. Każda dziewczynka może wybrać coś dla siebie, coś co sprawi jej największą radość . Mamy nie tylko popularne lalki Bobasy, czy Barbie, ale także szereg innych lalek, w tym takie serie jak Violetta, Monster High, Steffi i Evi, Ever After High, Natalia, Winx, Super Model, Bratz, Little Miss Muffin, czy Twilight Twins.

Dla tradycjonalistów proponujemy szeroki wybór lalek szmacianych. Sympatyczne lalki szmaciane są świetnymi towarzyszkami zabawy, idealnymi także do przytulania. Kolorowe, przepięknie wykonane produkty takich marek jak Beppe, czy Axiom dobrze sprawdzą się jako prezent dla dziewczynki z różnych okazji. 

W tej kategorii znajdują się nie tylko lalki, ale również przeróżne akcesoria, dzięki którym każda zabawa jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Posiadamy wózki dla lalek, zestawy ubranek, przepiękne domki dla lalek, a nawet butelki i pieluszki dla lalek interaktywnych.

Naszym priorytetem jest, aby każdego dnia dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty, które wywowałają uśmiech na twarzy dziecka i sprawią satysfakcję z zakupów rodzicom. Kupując lalki w Urwis.pl możesz mieć absolutną pewność, że dajesz dziecku bezpieczną i wartościową zabawkę.