Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lalki Steffi i Evi

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 38.12

Najlepsza cena

 
PLN 174.35

Najlepsza cena

 
PLN 20.55

Najlepsza cena

 
PLN 122.95
 
Wczytywanie...

Steffi i Evi lalki

Steffi i jej córeczka Evi to bardzo sympatyczne laleczki, które wiodą spokojne i szczęśliwe życie w gronie swojej rodziny. Mama i córka są ze sobą bardzo zgodne, dlatego każdy ich dzień jest pełen harmonii i wspaniałych wspomnień. Steffi i Evi chodzą wspólnie na wycieczki rowerowe, czy jeżdżą skuterem. Dotykają ich czasem codzienne problemy, np. Evi dopada choroba. Wtedy należy wybrać się do lekarza. Steffi i Evi kochają modę, często ubierają się w szykowne stroje. Chodzą też razem na zakupy.

Lalki Steffi i Evi to bardzo interesujące zestawy, które przypadną do gustu każdej dziewczynce. Ciekawe akcesoria jeszcze bardziej podnoszą atrakcyjność serii. Dostępne są zestawy, w których dostępna jest tylko Evi, tylko Steffi, lub obie laleczki w jednym zestawie. Seria produkowana jest przez renomowaną firmę Simba, której produkty charakteryzują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Kupując lalke Steffi lub lalkę Evi możesz mieć absolutną pewność, że Twoje dziecko dostaje tylko to, co najlepsze.

Lalki Steffi i Evi dostępne są w naszym sklepie internetowych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Posiadamy kilkadziesiąt zestawów, z których dziecko może stworzyć niesamowity świat mamy i córki. Wybierze się z nimi na zakupy, przyjęcie lub bal. Potem odpoczną w swoim różowym pokoiku. Steffi i Evi to mnóstwo świetnej zabawy, która wciągnie na długie godziny. Aby zabawa była jeszcze lepsza, wciąż wprowadzamy do oferty nowe produkty. Chcemy sprostać wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom, dlatego gwarantujemy także najwyższą jakość obsługi klienta i błyskawiczną wysyłkę lalki Steffi lub Evi Simba.