Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

Ever After High lalki

Lalki Ever After High to produkty, których popularność wśród dzieci stale rośnie. Postaci Ever After High to córki dobrze znanych postaci bajkowych i baśniowych. Lalki osadzone są w scenerii magicznej szkoły, która może momentami przypominać amerykański college. W swojej szkole lalki muszą borykać się z codziennymi problemami, podobnymi do tych, które w realnym świecie przeżywają bawiące się nimi dziewczynki. Każda lalka jest zupełnie inna, ma własną osobowość i charakter. W kolekcji znajdziesz córkę takich legend, jak Pinokio, Kopciuszek, Śpiąca Królewna, czy Królewna Śnieżka.

Szkoła Ever After High ma uczyć, jak zostać baśniową legendą. Misją laleczek jest zostać godnym następną swoich rodziców. Jednak część potomków buntuje się i postanawia żyć własnym życiem. W ten sposób szkoła zostaje podzielona na dwa obozy: Royalsów i Rebelsów. To właśnie wokół tego podziału kręci się zarówno fabuła serialu, jak i kolekcja laleczek. Głównym przekazem Ever After High jest walka o marzenia i podążanie za nimi.

Lalki EAH kochają także modę! Każda z nich posiada niepowtarzalną i spójną stylizację z dodatkiem wielu modnych akcesoriów. To także dzięki temu ta seria zabawek jest tak popularna wśród dziewczynek. W końcu każda mała modnisia kocha ubrania i zabawę w stylistkę.

Ogromny wybór lalek Ever After High dostaniesz w sklepie internetowym Urwis.pl. Posiadamy kompleksową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb ofertę. Lalki EAH są prawdziwym hitem, dlatego jeśli właśnie szukasz pomysłu na idealny prezent, czy to gwiazdkowy, czy urodzinowy, nie zwlekaj i już dziś wybierz w naszym sklepie jedną z tych modnych laleczek. Gwarantujemy, że otrzymasz najwyższej jakości produkt w przystępnej cenie, a trafność dokonanego wyboru potwierdzi radość wypisana na twarzy dziecka.