Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lalki Equestria Girls

Wczytywanie...

Equestria Girls lalki

Lalki Equestria Girls produkowane są przez firmę Hasbro . Equestria Girls to alter ego kucyków My Little Pony. W celu wypromowania zabawek powstały filmy z udziałem bohaterek od Hasbro. Lalki różnią się od swoich odpowiedników z ekranu, przede wszystkim tatuażami, ale też znaczkami na policzku oraz skrzydłami ( skrzydła w zabawkach są mniejsze). Inny jest również ubiór lalek.

Lalki Equestria Girls dostępne są w różnych wersjach- podstawowej, deluxe ( lalka z akcesoriami), rainbow rocks ( lalka z instrumentem muzycznym lub mikrofonem), kolekcjonerskiej ( tutaj lalki ubrane są w stroje, które dziewczyny noszą na co dzień w filmach).

Szeroki wybór lalek Equestria Girls dostępny jest w ofercie sklepu z zabawkami Urwis.pl. Twilight Sparkle, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Fluttershy, Applejack oraz Rarity zapraszają do wspólnej zabawy. Nie ma możliwości, by dziewczynka nie zachwyciła się jedną z lalek Equestria. Każda z nich jest zupełnie inna, ma własną osobowość i styl. Warto zebrać całą kolekcję, aby zabawa była jeszcze bardziej udana.

Jeśli zatem właśnie szukasz idealnego pomysłu na prezent dla dziewczynki, warto pomyśleć o jednej z dostępnych w naszej ofercie lalek Equestria Girls. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, stale wprowadzamy nowe produkty. Wybierz jeden z nich i przekonaj się, że to trafny wybór. Dowodem będzie uśmiech i zadowolenie dziewczynki. Dbamy również o Twoją satysfakcję, gwarantując profesjonalną obsługę i wyjątkowo atrakcyjne ceny. Nie zwlekaj i już dziś sprawdź, jakie lalki My Little Pony Equestria Girls możesz dostać w Urwis.pl.