Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lalki Equestria Girls

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Gra Muza

60,12PLN

Gra Orbis

89,20PLN

Wczytywanie...

Equestria Girls lalki

Lalki Equestria Girls produkowane są przez firmę Hasbro . Equestria Girls to alter ego kucyków My Little Pony. W celu wypromowania zabawek powstały filmy z udziałem bohaterek od Hasbro. Lalki różnią się od swoich odpowiedników z ekranu, przede wszystkim tatuażami, ale też znaczkami na policzku oraz skrzydłami ( skrzydła w zabawkach są mniejsze). Inny jest również ubiór lalek.

Lalki Equestria Girls dostępne są w różnych wersjach- podstawowej, deluxe ( lalka z akcesoriami), rainbow rocks ( lalka z instrumentem muzycznym lub mikrofonem), kolekcjonerskiej ( tutaj lalki ubrane są w stroje, które dziewczyny noszą na co dzień w filmach).

Szeroki wybór lalek Equestria Girls dostępny jest w ofercie sklepu z zabawkami Urwis.pl. Twilight Sparkle, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Fluttershy, Applejack oraz Rarity zapraszają do wspólnej zabawy. Nie ma możliwości, by dziewczynka nie zachwyciła się jedną z lalek Equestria. Każda z nich jest zupełnie inna, ma własną osobowość i styl. Warto zebrać całą kolekcję, aby zabawa była jeszcze bardziej udana.

Jeśli zatem właśnie szukasz idealnego pomysłu na prezent dla dziewczynki, warto pomyśleć o jednej z dostępnych w naszej ofercie lalek Equestria Girls. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, stale wprowadzamy nowe produkty. Wybierz jeden z nich i przekonaj się, że to trafny wybór. Dowodem będzie uśmiech i zadowolenie dziewczynki. Dbamy również o Twoją satysfakcję, gwarantując profesjonalną obsługę i wyjątkowo atrakcyjne ceny. Nie zwlekaj i już dziś sprawdź, jakie lalki My Little Pony Equestria Girls możesz dostać w Urwis.pl.