Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Simba STEFFI Zestaw szczęśliwa rodzina

PLN

Simba STEFFI Zestaw szczęśliwa rodzina

Nr katalogowy: SI-5733200

  • Wymagania wiekowe: od 3 lat
  • Płeć: Dziewczynki
  • Marka: Steffi Love
Zobacz pełną specyfikacje
60.27 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Poznajcie całą szczęśliwą rodzinę Steffi i Kevina!

Lalka Steffi Love Zestaw szczęśliwa rodzina

Wejdź do świata Steffi i poznaj całą jej szczęśliwą rodzinę! Razem z Kevinem mają córeczkę, która podróżuje w wózku. Dodatkowo spodziewają się kolejnego dziecka, bo Steffi jest w ciąży! Są z tego powodu bardzo szczęśliwi i nie mogą się doczekać. Starsza siostra również z niecierpliwością czeka, czy będzie miała siostrzyczkę czy braciszka.

Dzieciaki z chęcią wcielą się w Steffi, Kevina lub małą Evi, by odegrać różne scenki z życia szczęśliwej rodziny. Do dyspozycji będą miały aż trzy lalki, w tym jedną w zaawansowanej ciąży! Ten wspaniały zestaw Steffi od Simba spodoba się wszystkim fankom markowych lalek, które wspaniale nawiązują do prawdziwego życia!

Ikona Urwis

Realistyczny zestaw ze szczęśliwą rodziną i masą akcesoriów do zabawy

Lalka Steffi Love Zestaw szczęśliwa rodzina

W tym bogatym zestawie lalek Steffi, Kevina i Evi jako szczęśliwa rodzina znajdziemy aż 19 akcesoriów do realistycznej zabawy, a wśród nich: grzechotka, torebka, portfel, kubek, aparat i wiele innych. Mała Evi może jeździć w wózeczku, który będzie pchała Steffi. Lalki ubrane są w codzienne, ale ładne ubranka, które wspaniale naśladują te znane dzieciom z otoczenia i rodziny.

Odgrywanie scen, w których maluchy odgrywają elementy z życia, pozwala im uporządkować rzeczywistość i lepiej ją zrozumieć. Żadnej zestaw nie będzie lepszy do tego celu niż Steffi i jej szczęśliwa rodzina, gdzie dzieci wcielą się w mamę, tatę, córkę, a także zgodne małżeństwo.

Ikona Urwis

Ćwiczenie wyobraźni z realistycznymi elementami zestawu lalek Steffi