Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

MGA Lalka L.O.L. Surprise BFF Sweethearts...

PLN

MGA Lalka L.O.L. Surprise BFF Sweethearts 1 szt. niebieska

Nr katalogowy: WLMGAI0DCI28484

  • Wymagania wiekowe: 3 lat
  • Płeć: Dziewczynki
  • Marka: L.O.L. Surprise
Zobacz pełną specyfikacje
28.72 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Niebieska lalka chłopiec L.O.L. Surprise BFF Sweethearts z unikatowej serii!

Lalka L.O.L. Surprise BFF Sweethearts 1 szt. niebieska

Wejdź do świata punku wraz z fantastycznym chłopcem z limitowanej serii małych lalek L.O.L. Surprise BFF Surprise! Punk Boi to prawdziwy łobuziak – ma wystrzałowy styl, kolorowego irokeza i na pewno wie, co to dobra zabawa! Wszystkie małe fanki niespodziankowych laleczek z chęcią sięgną po ten wyjątkowy zestaw z ekskluzywnym Punk Boi!

W kolorowej walentynkowej kuli-niespodziance ukryto aż 7 różnych niespodzianek. Każda z kolejnych warstw to nowa radocha z odkrywania swojego fajowego zestawu! Odkryj wszystkie niespodzianki niebieskiej lalki-chłopca L.O.L. Surprise BFF Sweethearts z najnowszej serii dla prawdziwych przyjaciół!

Ikona Urwis

Chłopiec Punk Boi z serii laleczek w kulach-niespodziankach zachwyci każdego

Lalka L.O.L. Surprise BFF Sweethearts 1 szt. niebieska

Najnowsza limitowana seria lalek L.O.L. Surprise BFF Sweethearts została stworzona z myślą o prawdziwej przyjaźni! Punk Boi to najlepszy kumpel Rocket Girl – nic dziwnego, że te obie laleczki LOL mają w swoich kulach połówki uroczego serduszka, które można złączyć! W zestawie z niebieską laleczką znajdziemy aż 7 różnych niespodzianek, które na pewno zachwycą!

W skład zestawu wchodzi tajemnicza wiadomość, ubranko dla chłopca, butelka z wodą i uroczym motywem kotka, karta kolekcjonerska, połówka serduszka oraz oczywiście limitowana laleczka z unikatowej serii. Niebieski Punk Boi ma także swoją niespodziankę – zmienia kolor pod wpływem wody! Dasz się porwać jego punkowemu stylowi?

Ikona Urwis

Fantastyczna seria laleczek L.O.L. Surprise BFF Sweethearts do kolekcji!