Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

MATTEL Lalka Harry Potter Bellatriks Lestrange

PLN

MATTEL Lalka Harry Potter Bellatriks Lestrange

Nr katalogowy: WLMAAI0DC041275

  • Wymagania wiekowe: 6 lat
  • Płeć: Chłopcy , Dziewczynki
  • Marka: Harry Potter
Zobacz pełną specyfikacje
87.40 PLN

Ostatnia sztuka!

Ostatnia sztuka!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Poznajcie przerażającą lalkę Bellatriks Lestrange!

Lalka Harry Potter Bellatriks Lestrange

Cały świat Magii i Czarodziejstwa drży na dźwięk imienia też strasznej czarownicy! Bellatriks Lestrange nie trzeba nikomu przedstawiać. Sieje postrach i grozę, gdzie tylko się pojawi. To potężna służąca Czarnego Pana o mrocznych zamiarach i chęci zniszczenia dobra w świecie czarodziejów! Jej wrogowie nie powinni jej lekceważyć!

Teraz każdy mały i większy fan serii o Harry’m Potterze może uzupełnić swoją kolekcję o sławną uciekinierkę z Azkabanu w formie fantastycznej lalki od Mattel. Lalka Bellatriks Lestrange wygląda zupełnie jak bohaterka filmów o czarodziejach z Hogwartu i będzie cieszyć oko zarówno dzieci, jak i kolekcjonerów.

Ikona Urwis

Piękna realistyczna lalka Bellatriks Lestrenge do zabawy i kolekcji

Lalka Harry Potter Bellatriks Lestrange

Wszyscy fanii serii Harry Potter na pewno krzykną z radości na widok tej niesamowicie dopracowanej lalki Bellatriks Lestrange. Zabawka wygląda zupełnie jak wyciągnięta z filmu, ubrana jest w charakterystyczną czarną suknię z gorsetem, a jej włosy tworzą burzę loków. Ma także misterne zdobienia na ubraniu, a także zupełnie taką samą różdżkę jak swój filmowy pierwowzór.

Wszystkie lalki z kolekcjonerskiej serii Wizarding World Harry Potter od Mattel przegubowe i mają aż 11 punktów zgięć. To oznacza, że można je ustawiać w dowolnych pozycjach, kreatywnie opowiadając swoje własne historie z użyciem realistycznych różdżek. Bellatriks Lestrange będzie idealna dla wszystkich, którzy uwielbiają mroczne czarownice lub potrzebują przeciwników do odgrywania scen walki.

Ikona Urwis

Poznaj wszystkie magiczne lalki z serii Wizarding World