Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lalki Barbie (94)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Lalki Barbie dla dziewczynek

Nie ma chyba dziewczynki, która nie zna i nie marzy o tym, by mieć w swoim zbiorze zabawek prywatnej kolekcji lalek Barbie. Te kultowe lalki od kilku pokoleń są obiektem pożądania małych księżniczek. Barbie to nie tylko jedna z najlepiej sprzedających się na świecie zabawek. To także ikona kultury masowej. Barbara Millicent Roberts, czyli po prostu popularna Barbie ma chłopaka Kena, przyjaciółki i siostry, które stanowią tylko część z wymyślonej przez Ruth i Helliota Handerów w latach 50. XX wieku.

Barbie świetnie sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki. Gwiazdka, urodziny, czy Dzień Dziecka. Niezależnie od okazji, ta lalka jest doskonałym rozwiązaniem. Ich ogromny wybór znajdziesz w ofercie sklepu Urwis.pl. Oprócz lalek posiadamy także akcesoria do nich, np. zestawy ubranek.

Szykowna Barbie jest idealna dla każdej małej modnisi. Ubrana jest w modne stroje, które można zmieniać. Dziewczynka może poczuć się niczym prawdziwa stylistka i kreatorka mody. Dla księżniczek proponujemy Barbie Księżniczki w przepięknych sukniach balowych. Nie oprze jej się żaden książe! Miłośniczka bajek Disneya powinna dostać jedną z lalek z serii Barbie Disney.

Nasza oferta lalek Barbie to kilkadziesiąt produktów. Asortyment rozszerzamy każdego dnia o nowe produkty, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.