Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Do każdego zamówienia dodajemy coś ekstra!!

Lalki Barbie

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 47.45

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Lalki Barbie dla dziewczynek

Nie ma chyba dziewczynki, która nie zna i nie marzy o tym, by mieć w swoim zbiorze zabawek prywatnej kolekcji lalek Barbie. Te kultowe lalki od kilku pokoleń są obiektem pożądania małych księżniczek. Barbie to nie tylko jedna z najlepiej sprzedających się na świecie zabawek. To także ikona kultury masowej. Barbara Millicent Roberts, czyli po prostu popularna Barbie ma chłopaka Kena, przyjaciółki i siostry, które stanowią tylko część z wymyślonej przez Ruth i Helliota Handerów w latach 50. XX wieku.

Barbie świetnie sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki. Gwiazdka, urodziny, czy Dzień Dziecka. Niezależnie od okazji, ta lalka jest doskonałym rozwiązaniem. Ich ogromny wybór znajdziesz w ofercie sklepu Urwis.pl. Oprócz lalek posiadamy także akcesoria do nich, np. zestawy ubranek.

Szykowna Barbie jest idealna dla każdej małej modnisi. Ubrana jest w modne stroje, które można zmieniać. Dziewczynka może poczuć się niczym prawdziwa stylistka i kreatorka mody. Dla księżniczek proponujemy Barbie Księżniczki w przepięknych sukniach balowych. Nie oprze jej się żaden książe! Miłośniczka bajek Disneya powinna dostać jedną z lalek z serii Barbie Disney.

Nasza oferta lalek Barbie to kilkadziesiąt produktów. Asortyment rozszerzamy każdego dnia o nowe produkty, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.