Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Do każdego zamówienia dodajemy coś ekstra!!

Lalki Baby Born

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Baby Born lalki

Baby Born to prawdziwa gwiazda wśród wszystkich dziewczynek. Ta interaktywna lalka zachowuje się niemal jak prawdziwe dziecko, którym mała opiekunka musi się opiekować. Lalka funkcyjna Baby Born jest najważniejszą pozycją w ofercie produktowej niemieckiej firmy Zapf Creation. Zabawki tej marki charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością, a także ciekawymi pomysłami, które zachęcają dziecko do zabawy.

Lalki Baby Born posiadają szereg ciekawych funkcji, które czynią je atrakcyjnymi dla dzieci. Lalki można karmić, dawać im pić, usypiać, czy sadzać na nocniczek. Baby Born jest także idealna do przytulania, gdyż wykonano ją z bardzo miękkich i przyjemnych materiałów. Taka interaktywna lalka, z racji swoich funkcji, posiada liczne walory edukacyjne. Mała dziewczynka uczy się, czym jest odpowiedzialność oraz jak wygląda podstawowa opieka nad dzieckiem. Dzieci kochają udawać dorosłych i bawić się np. w dom. Funkcyjna lalka Baby Born jest doskonałym rekwizytem do takiej zabawy, dzięki któremu dziewczynka może poczuć się jak swoja mamusia.

Lalki Baby Born są bardzo piękne i realistyczne. Wyglądają jak prawdziwe niemowlęta. Każda laleczka ubrana jest w prześliczne, dziewczęce ubranko i posiada wszystkie potrzebne do opieki przedmioty. Ponadto w naszym sklepie, oprócz samych lalek, można dokupić dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią zabawę- nowe ubranka, czy mebelki.

W sklepie Urwis.pl dostaniesz szeroki wybór lalek Baby Born w korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Taka lalka jest doskonałym pomysłem na prezent dla dziewczynki, której uśmiech nie zejdzie z twarzy, a świetnej zabawy nie będzie końca. Przekonasz się, że Twoje dziecko bawi się tym, co najlepsze. Dbając o zadowolenie także rodziców, kładziemy ogromny nacisk na najwyższy poziom obsługi klienta.