Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kolorowanki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Kolorowanki dla dzieci

Pamiętasz, jaką frajdą w dzieciństwie było malowanie kolorowanek? Tak? My też to pamiętamy. Wiemy także, że rozrywka ta jest  wciąż popularna wśród maluchów, dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą interesujących kolorowanek. Wybierz najfajniejszą dla swojej pociechy. Niech pomaluje przedstawiony w niej świat w dowolne barwy. To od dziecka zależy, czy kwiatuszek będzie czerwony, czy różowy, a spodenki pieska w jednym, czy dwóch kolorach. Tutaj ograniczeniem jest tylko własna fantazja i  posiadane kredki i flamastry. 
Kolorowanki to nie tylko świetny sposób na rozwinięcie kreatywności. To także doskonałe ćwiczenie manualne, które pomaga nauczyć się precyzji. W końcu to nie taka prosta sprawa, by pokolorować rysunek bez wychodzenia za linię. Malowanki to świetne przygotowanie małego artysty do samodzielnego tworzenia własnych rysunków i rozwnięcie zdolności plastycznych.
Urwis.pl posiada w swojej ofercie wiele interesujących kolorwanek, z których każdy rodzic wybierze coś najbardziej odpowiedniego dla swojego dziecka. Nasze książeczki do kolorowania dostępne są w różnych stopniach trudności, dostosowane do młodszych i nieco starszych dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko jest inne i ma odmienne potrzeby. Chcemy sprostać wszystkim wyzwaniom. Dlatego też każdego dnia doskonalimy naszą ofertę i wzbogacamy ją o nowe produkty. Gwaranutujemy również najwyższą jakość za niewielkie pieniądze, aby oszczędności można było przeznaczyć na inne przyjemności, np. wspólny wypad do kina, czy fajne wakacje za granicą.