Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Edukacyjne (33)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 17.68
 
PLN 16.07
 
PLN 10.08
 
PLN 22.91
 
PLN 13.03
 
PLN 16.07
 

16.92 PLN

16.07 PLN
Ostatnia sztuka!
PLN 16.07
 
Wczytywanie...

Książeczki edukacyjne

Z naszej oferty książeczek dla dzieci, szczególnie polecamy książeczki edukacyjne. Napisane w przystępny sposób książeczki pomogą w nauce. Nauka czytania, pisania, czy liczenia jeszcze nigdy nie była tak przyjemna i prosta. Książeczki edukacyjne w Urwis.pl napisane są zrozumiałym dla dzieci językiem, dzięki czemu edukacja to tak na prawdę czysta przyjemność. Dlatego podaruj swojemu uczniowi jednen z tytułów, usiądźcie razem i uczcie się z uśmiechem na ustach.
Urwis.pl posiada kilkadziesiąt różnych pozycji książkowych, z czego na uwagę zasługuje np. seria "Akademia kreatywności" wydawnictwa Egmont. Te książki są nie tylko dobrze napisane, ale także ładnie wydane, opatrzone pięknymi ilustracjami. Zawierają wiele przydatnych w życiu ciekawostek. Wydrukowano je na wysokiej jakości papierze. Często posiadają twardą, odporną na zniszczenia okładkę. Stanowią świetne uzupełnienie tradycyjnych podręczników szkolnych i jako dodatkowe źródło wiedzy podczas przygotowania do sprawdzianu, cz testu wiedzy.
Nasz sklep dąży do tego, by oferta skierowana była do jak największej grupy odbiorców. Dlatego też wciąż uzupełniamy ofertę i wprowadzamy nowe produkty, by zakupy były satysfakcjonujące. Utrzymujemy także atrakcyjne ceny, dzięki którym zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na inne przyjemności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją książeczek edukacyjnych- wybierz jedną z nich i zadbaj o rozwój i edukację malucha, w końcu to najlepsza inwestycja w przyszłość.