Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Smerfy

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Książeczki o Smerfach

Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć smerfów świat… taki jest początek rozpoznawalnej piosenki z serialu animowanego Smerfy. Te sympatyczne, niebieskie stworki wielu od lat przyciągają przed telewizory tłumy wiernych fanów. Fabuła serialu opiera się na przygodach grupy niebieskich stworzeń, które wykreowane zostały przez belgijskiego rysownika komiksowego. W Polsce smerfy znane są przede wszystkich z serialu animowanego, nadawanego przez TVP1.

Grupa smerfów, których przywódcą jest Papa Smerf żyją w swoim własnym świecie. Ich wrogiem jest zły czarodziej Gargamel i jego niezdarny kot wabiący się Klakier. Gargamel i Klakier codziennie robią wszystko, by pojmać smerfy. Jednakże za każdym razem mądrym ludzikom udaje się go przechytrzyć i uciec.

Smerfy szybko stały się prawdziwym hitem, który od lat nie przestaje być w czołówce najbardziej popularnych seriali animowanych dla dzieci. W związku z tak ogromnym sukcesem powstało wiele produktów- gadżetów i zabawek z wizerunkiem niebieskich bohaterów. Wszystkie dzieci znają Smerfetkę, Papę Smerfa, Smerfa Ważniaka, Pracusia, Osiłka, Łasucha, Marudę, czy Ciamajdę. Każdy smerf ma zupełnie inną osobowość i charakter, wyróżnia się na tle innych i jest abslolutnie niepowtarzalny. W naszej ofercie produktów związanych z tymi popularnymi wśród dzieci bohaterami znajdziesz interesujące książeczki Smerfy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą książeczek o smerfach. Wspólnie poczytajcie i dowiedzcie się, co ciekawego dziś wydarzy się w smerfnej krainie. Przenieście się do ich świata. Pomóż dziecku rozwinąć wyobraźnię. Książka to zawsze dobra alternatywa dla telewizji i komputera. Tym bardziej, że dostępne i nas książeczki dla dzieci Smerfy opatrzono pięknymi obrazkami czyniącymi je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla najmłodszych.