Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Avengers

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Avengersi to superbohaterów ze świata Marvel Comiks. Avengers zadebiutowali w 1963 roku. Kapitan Ameryka, Hulk, Thor, Iron Man i Czarna Wdowa muszą każdego dnia walczyć z wrogiem, z którym nie poradziliby sobie w pojedynkę. Tylko działając wspólnymi siłami mogą pokonać złe moce i zakończyć misję sukcesem.

Komiksy o grupie dzielnych Avengersów cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród dzieci, ale również dorosłych pasjonatów historii o superbohaterach. Na podstawie komiksów Marvela powstały filmy, seriale animowane, a także mnóstwo produktów na licencji. W tej kategorii prezentujemy książeczki dla dzieci Avengers. Znajdziesz tutaj przede wszystkim pozycje Zielona Sowa, które obejmują np. książeczki gry Avengers. Taka książeczka aktywnościowa, w której znajdują się rysowanki, naklejki, czy zadania do rozwiązania z ukochanymi superbohaterami spodoba się wszystkim miłośnikom grupy Avengersów. Bohaterowie zachęcą do aktywności, kreatywności i logicznego myślenia, a sama książeczka jest wspaniałym dopełnieniem historii zawartych w komiksach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą książeczek Avengers. Te pięknie wydane, kolorowe pozycje są wspaniałym pomysłem na prezent. Charakteryzuje je wysoka jakość, śliczne kolory oraz cała masa atrakcji. To wciągająca rozrywka na długie godziny! W sklepie z zabawkami Urwis.pl dostaniesz książeczki aktywnościowe Avengers w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. To, w połączeniu z błyskawiczną wysyłką i profesjonalną obsługą na każdym kroku sprawia, że zakupy w Urwis.pl są czystą przyjemnością.