Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Rola zabawy i zabawek w rozwoju dziecka. Zabawa jako forma aktywności dziecka

Zabawa jest niezwykle ważna z punktu widzenia rozwoju. Aktywizuje dzieci o różnych typach osobowości.

Sposoby na skuteczną naukę Sposoby na skuteczną naukę

Nauka jest przez wielu uczniów postrzegana jako złokonieczne. Nic w tym dziwnego. Jest przecież bardzo żmudna, a niektórezagadnienia wydają się wręcz niemożliwe do zrozumienia. Z pewnością jednakkażdy potrzebuje bodźców do tego, żeby się uczyć. Jednym z najskuteczniejszychsą osiągane sukcesy. Sprawiają one, że młodzież ma ochotę na pogłębianiewiedzy. Widzi, że czas spędzany przed książkami nie jest czasem zmarnowanym. Cojednak zrobić, aby przyswajać wiedzę szybciej? Odpowiedź na to pytanie znajdujesię w stożku doświadczeń Dale’a, który pokazuje jakie metody nauki sąnajbardziej skuteczne.

LEGO ciekawostki LEGO ciekawostki

LEGO ciekawostki prezentule Leon i Matylda ze sklepu Urwis.pl

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

Ładowanie

Książeczki

Książeczki dla dzieci

Powszechnie znany jest dobroczynny wpływ czytania książek na rozwój intelektualny człowieka, również dziecka. Książeczki dla maluchów przenoszą w niesamowity świat fikcyjnych bohaterów- księżniczek, rycerzy, zwierzątek i stworków, a wspólne czytanie zacieśnia więzi pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Książki, jak nic innego potrafią wpłynąć na postrzeganie świata i wyobraźnię, a czas spędzony na czytaniu to niebywała przyjemność.

W ofercie sklepu Urwis.pl znajdziesz najróżniejsze książeczki dla dzieci, spośród których z całą pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla swojej pociechy. Bohaterowie bajek towarzyszyć wam teraz mogą każdego dnia. Książeczki dla najmłodszych w przyjemny sposób wprowadzą w tajniki świata i pozwolą maluszkowi przeżyć niesamowite, pouczające przygody. Posiadamy również interesujące książeczki edukacyjne oraz kolorowanki. Znajdzie się także coś dla nastolatków.

Nasza oferta obejmuje zarówno ponadczasowe, doskonale wszystkim znane bajki, jak i unikatowe, trudno dostępne tytuły. Wątpliwości nie pozostawia jednak fakt, że każda z książek, które kupić można u nas jest pozycją wartościową i godną polecenia.

Dla najmłodszych

Serdecznie polecamy interesujące książeczki dla najmłodszych dzieci z naszej oferty. Bardzo ważne jest, aby maluch od najmłodszych lat oswajał się z książkami, które nieprawdopodobnie rozwijają wybraźnię i pozytywnie wpływają na ogólny rozwój. Czytajcie zatem wspólnie każdego dnia, ukołysz maluszka do snu przenosząc go do kolorowej krainy bajek i fantazji. Przeżywajcie codziennie nową przygodę z księżniczkami, smokami, rycerzami, czy sympatycznymi zwierzątkami.
Książeczki dla najmłodszych w ofercie Urwis.pl to porządnie wydane tytuły, opatrzone kolorowymi ilustracjami, dzięki którym historia jest jeszcze ciekawsza. Takie wydawnictwa, jak chociażby Egmont to profesjonaliści, którzy całe serce wkładają w to, by sprawiać dzieciom przyjemność. Marzymy o tym i my, dlatego przykładamy tak wielką wagę do jakości naszych produktów, w tym książeczek dla najmłodszych. Jakość, idąca w parze z atrakcyjnymi cenami jest cechą charakterystyczną naszego sklepu internetowego. Poza tym oferta książek dla najmłodszych dzieci w Urwis.pl jest wciąż uzupełniana, aby domowa biblioteczka była pełna zróżnicowanych tytułów. Książeczka z obrazkami z całą pewnością ucieszy każdego maluszka i jest fantastycznym pomysłem na prezent gwiazdkowy, urodzinowy, czy z okazji Dnia Dziecka. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz najciekawszą historię.