Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki Playmobil

Pokaż filtry

Cena

PLN 6.2

Najlepsza cena

 
PLN 12.87

Najlepsza cena

 
PLN 128.99

Najlepsza cena

 
PLN 125.89

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Klocki Playmobile

Założycielem firmy  Playmobil, specjalizującej się w produkcji klocków i zestawów konstrukcyjnych jest Hans Beck, który w 1974 roku stworzył  rozpoznawalną na całym świecie zabawkę systemową. Playmobil to kolekcje zabawek, które zachwycają  dopracowaniem w każdym szczególe. Produkty Playmobil to  ponad 30 wspaniałych światów do zabawy, w których poprzez odgrywanie ról oraz odwzorowywanie prawdziwych sytuacji można stworzyć  własny, wyimaginowany świat. Figurki Playmobil to niezwykłe ludziki, które każdego dnia przeżywają całkowicie nowe,  fantastyczne  przygody w scenerii historycznej bądź też współczesnej. Dziecko może  codziennie być kimś innym- piratem, rycerzem, budowniczym, policjantem lub weterynarzem. Słowem, kim tylko zechce. 
Klocki Playmobil powstają z pasją już od ponad 40 lat. Dzieci cenią je za atrakcyjny wygląd, przykuwające uwagę kolory oraz różnorodność kolekcji, z których większość dostępna jest w ofercie sklepu Urwis.pl. Dzieci mogą wybierać spośród takich serii, jak chociażby City Action, City Life, czy Summer Fun. Nasza oferta zawiera kilkadziesiąt zróżnicowanych produktów, dopasowanych do indywidualnych upodobań młodego konstruktora.  Klocki Playmobil są idealnym pomysłem na prezent- urodzionowy lub gwiazdkowy dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Pobudzające wyobraźnię i uczące kreatywnego myślenia klocki od Playmobil stanowią dobrą alternatywę dla innych zabawek. 
Zestawy klocków Playmobil w ofercie Urwis.pl dostępne są w atrakcyjnych cenach. Nasz sklep charakteryzuje się także niezwykłą szybkością obsługi. Dbamy także o to, by każdego dnia rozszerzać naszą ofertę o nowe, interesujące produkty.