Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki Obrazkowe (20)

Pokaż filtry

Cena

PLN 18.6
 
PLN 14.61

Najlepsza cena

 
PLN 16.78

Najlepsza cena

 
PLN 29.33
 
PLN 18.6
 
PLN 18.6
 
PLN 18.6
 
PLN 29.33
 
PLN 18.6
 
Wczytywanie...

Klocki obrazkowe dla dzieci

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klocków obrazkowych. Klocki obrazkowe przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z układankami i puzzlami. Dzięki takim zestawom maluszek wykorzystuje swoje zmysły i stopniowo uczy się- logicznego myślenia, kojarzenia, a także ćwiczy pamięć i wyobraźnię. Klocki obrazkowe w ofercie Urwis.pl utrzymane są w przyjemnych dla oka barwach, które dodatkowo rozweselą dziecko i uprzyjemnią zabawę.
W ofercie Urwis.pl znajdziesz ogromny zbiór zestawów klocków obrazkowych. Możesz wybrać układankę z wesołym zwierzątkiem, uśmiechniętym ludzikiem, postacią z popularnej bajki, np. księżniczką Disneya lub Sponge Bobem. Oprócz tego oferujemy także klocki obrazkowe edukacyjne, które w przyjemny sposób nauczą alfabetu, nowych słówek, czy cyferek. Te wartościowe produkty to świetne połączenie nauki z fantastyczną zabawą.
Klocki obrazkowe w Urwis.pl są zróżnicowane nie tylko pod względem tematyki. Różnią się od siebie także liczbą elementów oraz poziomem trudności. Najmłodszym dzieciom warto podarować podstawowe zestawy klocków obrazkowych, składające się z 4-6 elementów i posiadające prosty do ułożenia obrazek. Z biegiem czasu zwiększaj stopień trudności zestawu i wybieraj coraz trudniejsze obrazki.
Urwis.pl dba o to, by produkty w ofercie pochodziły tylko od sprawdzonych dostawców. Klocki obrazkowe Alexander, Clementoni, czy Trefl to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Każdego dnia rozszerzamy także ofertę o npwe produkty, by dostosować ja do zmieniających się potrzeb dzieci i ich rodziców.