Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Mega Blocks Tomek i Przyjaciele

Wczytywanie...

Tomek i przyjaciele to popularny wśród dzieci serial animowany, którego akcja toczy się w latach 50. I 60. XX wieku na fikcyjnej wyspie Sodor znajdującej się nieopodal wybrzeża Wielkie Brytanii. Na wyspie działa kolej kierowana przez Pana Szyneczkę, zwanego przez lokomotywy Grubym Zawiadowcą. W tej kolei pracują  lokomotywy, pojazdy drogowe, statki wodne, statki powietrzne, a także dźwigi i żurawie. Główni bohaterowie bajki to tytułowy Tomek oraz jego przyjaciele: Edek, Henio, Gabryś, Kuba, Piotruś, Tobik, czy Emilka. Lokomotywom zależy na tym, by jak najlepiej wykonywać obowiązki. Są bardzo zadowolone, kiedy zwiadowca mówi, że są użyteczne. Każdy z bohaterów ma własną osobowość, która wyróżnia go od innych postaci.  

Na licencji tego lubianego przez najmłodszych serialu animowanego powstało wiele zabawek i gadżetów. Tutaj przedstawiamy interesującą serię klocków Mega Bloks Tomek i przyjaciele. Wiele ciekawych zestawów, łączących w sobie świetną zabawę z walorami edukacyjnymi  z pewnością przypadnie do gustu niejednemu maluchowi i będzie dobrym pomysłem na prezent dla dziecka. W ofercie sklepu z zabawkami Urwis.pl znajdziesz szeroki wybór zestawów Tomek i przyjaciele, w tym takie pozycje jak: Mega Bloks Thomas radość w Knapford stół, czy Ciuchcia wagonik.  Ta seria to gwarancja świetnej zabawy przez długie godziny!

Klocki Mega Bloks, w tym Mega Bloks Thomas & Friends to najwyższej jakości produkty, wykonane z najlepszych materiałów i z ogromną precyzją. Poszczególne elementy wygodnie leżą w dłoni i zapewniają komfort podczas zabawy. O tym, że te zestawy są godne polecenia świadczy pozytywna opinia tysięcy użytkowników, a także certyfikaty potwierdzające spełnienie niezbędnych norm jakości oraz bezpieczeństwa obowiązujących obecnie w Unii Europejskiej.

Urwis.pl to sklep z zabawkami, w którym dostaniesz klocki Mega Bloks Tomek i przyjaciele w niezwykle atrakcyjnych cenach. Aby zakupy dawały jeszcze więcej satysfakcji, udostępniamy liczne zniżki i promocje, dzięki którym zaoszczędzisz swoje pieniądze.