Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Mega Blocks First Builders

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Wprowadź dziecko w fantastyczny świat budowania i konstruowania dzięki klockom Maxi od Mega Bloks. Nic tak wspaniale nie rozwija wyobraźni i kreatywności, jak właśnie budowanie z klocków.  Bawcie się razem i wspólnie stwórzcie niesamowite konstrukcje- pojazdy, zwierzęta, rośliny i budowle. Dajcie ponieść się fantazji i wykreujcie własną krainę z klocków Mega Bloks.

Mega Bloks Maxi Klocki skierowane są do najmłodszych dzieci, które przygodę z budowaniem dopiero zaczynają. Duże, bezpieczne elementy idealnie leżą w malutkich rączkach i są bardzo wygodne dla malucha. Proste zestawy świetnie przygotują dziecko do tych bardziej zaawansowanych. Ponadto  maxi klocki Mega Bloks są doskonałym ćwiczeniem dla umiejętności manualnych, wyobraźni i koordynacji malucha. Budowanie z klocków to wartościowe połączenie dobrej zabawy z rozwojem. Dlatego podarowanie najmłodszemu członkowi rodziny zestawu Mega Bloks klocki Maxi to zdecydowanie trafiony pomysł.

Szeroki wybór produktów Mega Bloks maxi klocki znajdziesz w ofercie sklepu z zabawkami Urwis.pl. Chcemy bawiąc rozwijać, dlatego oferta zabawek edukacyjnych i konstruktorskich jest dla nas szczególnie ważna. Wciąż ją rozszerzamy i wprowadzamy kolejne produkty, w tym wiele nowości rynkowych. Wśród klocków maxi dostępne są zestawy z serii First Builders, np. Mega Bloks Maxi klocki ABC wspierające naukę literek, czytania i pisania, czy Mega Bloks Licz! 1,2,3 pomagające poznać podstawy matematyki.

Oferta Maxi klocków w Urwis.pl to nie tylko szeroki wybór najwyższej jakości produktów, ale także profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny. Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie przynosiły radość nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom. Wybierz jeden z dostępnych u nas zestawów, podaruj małemu budowniczemu i przekonaj się, jak wiele radości przyniesie zabawa w budowanie. Wspieraj rozwój malucha od pierwszych chwil jego życia.