Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki Mega Blocks (22)

Pokaż filtry

Cena

PLN 59.41

Najlepsza cena

 
PLN 14.21

Najlepsza cena

 
PLN 14.21

Najlepsza cena

 
PLN 19.37
 
PLN 19.37

Najlepsza cena

 
PLN 46.84

Najlepsza cena

 
PLN 77.49

Najlepsza cena

 
PLN 23.25

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Mega Bloks klocki

W Urwis.pl znajdziesz szeroki wybór klocków plastikowych. Nasza oferta to nie tylko popularne Lego i Cobi. To także wiele innych klocków, z czego bardzo ciekawą propozycją są klocki Mega Bloks. Ten producent to prawdziwy ekspert w dziedzinie zabawek edukacyjnych, a w szczególności konstrukcyjnych. Klocki Mega Bloks to produkty, które słyną z najwyższej jakości, bezpieczeństwa i precyzji wykonania.

Zabawa klockami Mega Bloks to wartościowo spędzony czas, kiedy to rozwija się mnóstwo przydatnych w przyszłości cech i umiejętności, jak np. cierpliwość, skupienie się na jednej czynności, kreatywność, wyobraźnia przestrzenna, czy zdolności manualne. Mały budowniczy może z klocuszków wybudować wszystko, co tylko podpowie mu głowa, bez żadnych ograniczeń. Budynki, pojazdy, czy zwierzęta. Z klocków Mega Bloks może powstać niemalże wszystko.

Klocki Mega Bloks to idealny pomysł na prezent. Ucieszą zarówno dziewczynkę, jak i chłopca w różnym wieku. Wybierz jeden z dostępnych w Urwis.pl zestawów i wprowadź do codziennej zabawy trochę kreatywności. Możesz mieć pewność, że na twarzy zagości szeroki uśmiech.

Urwis.pl w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów Mega Bloks w przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tych przepięknych, przykuwających uwagę klocków. Dbamy o to, by asortyment był kompleksowy i dopasowany do zróżnicowanych potrzeb i upodobań naszych klientów, aby każdy nasz podopieczny był szczęśliwy i zadowolony, a rodzice usatysfakcjonowani.