Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki Magnetyczne

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Klocki magnetyczne dla dzieci

Nasza oferta klocków to nie tylko klasyczne klocki plastikowe, czy drewniane. Posiadamy także szereg innych, równie ciekawych produktów, spośród których warto wymienić chociażby klocki magnetyczne. Takie zestawy to wspaniałe połączenie doskonałej zabawy oraz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym budowanie jest jeszcze ciekawsze. Klocki magnetyczne to coś, co zainteresuje każdego małego konstruktora, który może dać się ponieść wyobraźni i stworzyć wszystko, co podpowiada mu głowa.

Klocki magnetyczne wykorzystują fizyczna właściwości magnesu. Łącząc poszczególne elementy ( najczęściej pałeczki) z kulkowymi złączami można bez problemu budować trójwymiarowe konstrukcje- obiekty i przedmioty. Tutaj własna fantazja to jedyne ograniczenie.

Oferta klocków magnetycznych Urwis.pl to tylko produkty pochodzące od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Warto tutaj wymienić przede wszystkim klocki magnetyczne Geomag. Nowoczesne rozwiązania połączone ze szwajcarską jakością to klucz do doskonałości. Te klocki są wytrzymałe, bezpieczne i niezawodne. To właśnie dlatego cieszą się tak wielkim uznaniem i są tak często wybierane przez miłośników zabawy klockami. O ich wartości mogą świadczyć liczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, którymi są opatrzone. Klocki magnetyczne w Urwis.pl spełniają wszystkie obowiązujące normy.

Oferta klocków magnetycznych Urwis.pl to szeroki i wciąż poszerzany wybór doskonałych produktów w atrakcyjnych cenach. Błyskawiczna wysyłka zamówienia przyniesie dodatkową przyjemność z zakupów. Serdecznie zapraszamy do wybrania jednego z dostępnych u nas zestawów klocków magnetycznych i zakupów w naszym sklepie z zabawkami.