Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego Ninjago

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Klocki Lego Ninjago

Historia Ninjago sięga dawnych czasów, kiedy to Pierwszy Mistrz Spnjitzu założył Świat Ninjago. Świat ten stworzony został przy pomocy 4 broni: Nunczako Błyskawic, Kosy Wstrząsów, Miecza Ognia oraz Shurikenów Lodu. Po skończeniu dzieła, Mistrz przekazał je swoim synom, którzy przysięgli bronić tajemnicy czterech broni i świata Ninjago. Niestety, jeden z dwóch braci zechciał przejąć całą moc broni tylko dla siebie. Pomiędzy dwoma synami wielkiego mistrza rozegrała się bitwa, po której zbuntowany brat trafił na zawsze do Podziemi. Niestety, jego zło tylko się wzmocniło. Po raz kolejny zechce zawładnąć bronią i światem Ninjago. Na szczęście jego brat znalazł młodych Ninja- Cole’a, Jaya, Kaia oraz Zane’a. Będą oni uczyć się drogi Spinjitzu, aby móc pokonać przeciwnika. Czy im się to uda? Teraz zależy to również od was!

Lego Ninjago to seria klocków istniejąca od 2011 roku, która opowiada o przygodach Ninja w kraju Ninjago, którzy muszą bronić swojego świata przez Mrocznym Lordem. Wiele interesujących klocków z tej serii dostępnych jest w ofercie sklepu Urwis.pl. Posiadamy kilkadziesiąt przeróżnych zestawów, które są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego kreatywnego dziecka. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz jeden z naszych zestawów Lego Ninjago i wspólnie z dzieckiem bawcie się bez końca.

Klocki Lego, w tym seria Lego Ninjago to najwyższej jakości produkty. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że poszczególne zestawy można ze sobą łączyć, aby samodzielnie zbudować niesamowity świat Ninjago. To mnóstwo wielogodzinnej zabawy i nieskończone możliwości kreatywnego budowania. Zabawa Lego doskonale rozwija wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo- ruchową. Jest zatem idealnym połączeniem zabawy i nauki.