Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego Movie

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Klocki Lego Movie

Oglądaliście już film Lego Przygoda? Jego fabuła opowiada o perypetiach niczym nie wyróżniającej się figurki. Emmet jest robotnikiem, którego omyłkowo wzięto za wybrańca i w związku z tym musi walczyć o uratowanie świata Lego- w końcu zły Lord Biznes planuje skleić wszystkie klocki! Emmetowi pomaga dzielna drużyna. Żyleta, Batman, Stalowobrody, Benek i Kicia Rożek stają do walki, której celem jest uratowanie świata. Czy im się to uda?

Teraz losy świata Lego są również w waszych rękach. Zestawy klocków z serii Lego Movie są wiernym odwzorowaniem scen z filmu. Żyleta pomaga Emmetowi w ucieczce przed robopolicjantami płomiennym dragsterem. Policjanci gonią ich radiowozem z napędem na 4 koła, a po drodze ustawiają blokady. Są także zestawy przedstawiające pobyt ludzika w Krainie Dzikiego Zachodu oraz w najszczęśliwszym miejscu, jakie kiedykolwiek widział- Krainie Chmury Swobodności. Interesujące zestawy klocków Lego Movie pozwolą do woli odgrywać ulubione scenki, a także każdego dnia kreować zupełnie nowe perypetie bohaterów. To prawdziwa gratka dla fanów filmu Lego Przygoda, zarówno tych małych, jak i nieco większych.

Klocki Lego, w tym seria Lego City jest gwarancją najwyższej jakości. Zaletą Lego jest to, że poszczególnie zestawy można ze sobą łączyć. Dzięki temu zabawa jest jeszcze lepsza. Można w dowolny sposób stworzyć własny świat ludzików Lego Movie. To ogromne możliwości zabawy, a także doskonała okazja, by w prosty sposób rozwinąć kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności konstrukcyjne. Klocki Lego Movie to idealne połączenie nauki i fajnej rozrywki, która wciągnie na długie godziny.

Sklep Urwis.pl w swojej ofercie posiada szeroki wybór zestawów klocków z serii Lego Movie. Posiadamy najciekawsze produkty w atrakcyjnych cenach, gdyż chcemy, by zakupy dawały mnóstwo satysfakcji.