Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego Juniors (5)

Pokaż filtry

Cena

PLN 180.05
 

187.55 PLN

180.05 PLN
Ostatnia sztuka!
PLN 105.25
 
Wczytywanie...

Klocki Lego Juniors

Seria klocków Lego Juniors powstała po to, by w prosty sposób wprowadzić w świat Lego dzieci w wieku 4-7 lat. Te klocki są idealne dla tych maluchów, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z zabawą klockami. Lego Juniors charakteryzuje się prostymi i ciekawymi modelami. W zestawach znajdują się takie duże elementy, które pozwalają szybko i intuicyjnie rozpocząć zabawę, a jednocześnie nie wystawiać na próbę cierpliwości dziecka. Ponad tl Lego Juniors charakteryzuje się numerowanymi paczkami. Dziecko może budować wspólnie z rodzicami lub samodzielnie, co jest szczególnie satysfakcjonujące dla młodego konstruktora. Maluszek może każdego dnia przenieść się we wspaniały świat super bohaterów, księżniczek, rycerzy i magów.

Klocki z serii Lego Juniors zaprojektowane są w taki sposób, by były dla dziecka proste, a jednocześnie by stanowiły dla malucha odpowiednie wyzwanie. Każdy zestaw zawiera przystępną, kolorową konstrukcję, która naprowadzi młodego budowniczego na właściwe tory, a przy okazji podsunie interesujące pomysły na zabawę już gotowym modelem.

Klocki Lego Juniors swoją jakością nie odbiegają od zaawansowanych serii klocków przeznaczonych dla starszych dzieci, a także dorosłych. Klocki Juniors są kompatybilne z innymi zestawami, dlatego maluch może w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Lego. Łączenie ze sobą poszczególnych zestawów zagwarantuje wielogodzinną zabawę i możliwość stworzenia niesamowitego świata Lego we własnym domu.

Ogromny wybór zestawów z serii Lego Juniors dostępny jest w ofercie sklepu Urwis.pl. Posiadamy zestawy, które ucieszą zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Są doskonałym pomysłem na prezent, który poprzez fajną zabawę wyćwiczy takie umiejętności jak kreatywność, logiczne myślenie, czy zdolności konstruktorskie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wiele zestawów w atrakcyjnych cenach, aby zakupy były jeszcze bardziej satysfakcjonujące.