Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego Juniors

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Klocki Lego Juniors

Seria klocków Lego Juniors powstała po to, by w prosty sposób wprowadzić w świat Lego dzieci w wieku 4-7 lat. Te klocki są idealne dla tych maluchów, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z zabawą klockami. Lego Juniors charakteryzuje się prostymi i ciekawymi modelami. W zestawach znajdują się takie duże elementy, które pozwalają szybko i intuicyjnie rozpocząć zabawę, a jednocześnie nie wystawiać na próbę cierpliwości dziecka. Ponad tl Lego Juniors charakteryzuje się numerowanymi paczkami. Dziecko może budować wspólnie z rodzicami lub samodzielnie, co jest szczególnie satysfakcjonujące dla młodego konstruktora. Maluszek może każdego dnia przenieść się we wspaniały świat super bohaterów, księżniczek, rycerzy i magów.

Klocki z serii Lego Juniors zaprojektowane są w taki sposób, by były dla dziecka proste, a jednocześnie by stanowiły dla malucha odpowiednie wyzwanie. Każdy zestaw zawiera przystępną, kolorową konstrukcję, która naprowadzi młodego budowniczego na właściwe tory, a przy okazji podsunie interesujące pomysły na zabawę już gotowym modelem.

Klocki Lego Juniors swoją jakością nie odbiegają od zaawansowanych serii klocków przeznaczonych dla starszych dzieci, a także dorosłych. Klocki Juniors są kompatybilne z innymi zestawami, dlatego maluch może w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Lego. Łączenie ze sobą poszczególnych zestawów zagwarantuje wielogodzinną zabawę i możliwość stworzenia niesamowitego świata Lego we własnym domu.

Ogromny wybór zestawów z serii Lego Juniors dostępny jest w ofercie sklepu Urwis.pl. Posiadamy zestawy, które ucieszą zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Są doskonałym pomysłem na prezent, który poprzez fajną zabawę wyćwiczy takie umiejętności jak kreatywność, logiczne myślenie, czy zdolności konstruktorskie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wiele zestawów w atrakcyjnych cenach, aby zakupy były jeszcze bardziej satysfakcjonujące.