Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego Friends

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Klocki Lego Friends

Zapraszamy do świata Lego Friends. Ta powstała w 2012 roku i będąca kontynuacją serii Lego Belville kolekcja przeznaczona jest w szczególności dla dziewczynek. Lego Friends opowiada o perypetiach przyjaciółek o imionach Mia, Andrea, Stephanie, Olivia i Emma, które mieszkają w fikcyjnym mieście Heartlake City. Zestawy o przygodach przyjaciółek Lego Friends utrzymane są w dziewczęcej kolorystyce różu i fioletu, dzięki czemu tak bardzo podobają się małym księżniczkom.

W Urwis.pl dostaniesz kilkadziesiąt zestawów Lego Friends, z których mała konstruktorka może stworzyć wspaniały świat Heartlake City i wspólnie z Mią, Andreą, Stephanie, Olivią i Emmą przeżywać codziennie nową przygodę. Odwiedźcie Letni domek Stephanie, albo wybierzcie się na Słoneczne ranczo. Na wycieczki przyda się Kabriolet Mii. Możecie także pójść do salonu fryzjerskiego Heartlake, salonu dla zwierząt, a nawet wybrać się na rejs- macie do dyspozycji Lego Friends Jacht.

Klocki Lego, w tym seria Lego Friends to produkty najwyższej jakości. Każdy zestaw opowiada inną, ciekawą historię. Dzięki możliwości łączenia ze sobą poszczególnych zestawów, zabawa jest jeszcze fajniejsza, a dziewczynka ma możliwość zbudowania i wykreowania własnego świata Heartlake City, w którym spokojnie toczy się życie przyjaciółek Mii, Andrei, Stephanie, Olivii i Emmy. Zabawa klockami Lego wspaniale rozwija wyobraźnię i kreatywność. Uczy także myślenia przestrzennego i rozwija zdolności konstrukcyjne.

Te i inne zestawy Lego Friends kupisz w naszym sklepie w wyjątkowo niskich cenach. Szeroki wybór, wysoka jakość i profesjonalna obsługa klienta to coś, co charakteryzuje Urwis.pl. Chcemy, aby zakupy dawały przyjemność rodzicom i radość ich dzieciom. Wprowadzamy do oferty nowe produkty, aby każdy znalazł to, czego w danej chwili potrzebuje.