Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego Elves

Wczytywanie...

Zestawy Lego Elves

Przyłącz do Emily Jones i pomóż jej w świecie elfów. Jej nieoczekiwana podróż przez tajemniczy portal w ogrodzie babci to pełna emocji przygoda. Poznajcie razem magiczny świat elfów. Mimo całego jego uroku, Emily pragnie jednak wrócić do domu. Aby mogło tak się stać, potrzebna jest moc 4 elfów. Elfka wiatru Aira, elfka wody Naida, elf ziemi Farran oraz elfka ognia Azari zrobią wszystko, by Emily powróciła do świata ludzi. Przenieś się do krainy Elvendale i sprawdź, co przyniesie kolejny dzień wśród elfów.

Interesujące zestawy klocków z serii Lego Elves, dzięki którym zabawa z Emily Jones i elfami będzie możliwa, znajdziesz w ofercie sklepu z zabawkami Urwis.pl. Polecamy kompleksowy wybór zestawów z serii. Dostaniesz u nas takie pozycje, jak Lego Elves Kreatywny warsztat Airy, czy Kryjówka elfów na drzewie. Dzięki nim we własnym domu zbudujesz własny świat elfów i Emily Jones. To od Ciebie będzie zależeć, czy misja się powiedzie i dziewczyna wróci do domu. Baw się i decyduj o losach bohaterów.

Klocki Lego, w tym zestawy Lego Elves to najwyższej jakości produkty, doceniane przez dzieci i ich rodziców na całym świecie. Niezwykła precyzja wykonania, najlepsze materiały, a także świetnie przemyślana fabuła zestawów sprawiają, że Lego to lider wśród producentów klocków. Zadowolenie licznych klientów, a także certyfikaty jakości i bezpieczeństwa potwierdzają najwyższą klasę zestawów Lego.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów z serii Lego Elves. U nas te najlepsze produkty dostaniesz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zamów jedną z dostępnych pozycji i ciesz się profesjonalną obsługą i błyskawiczną wysyłką. Podaruj małemu miłośnikowi  baśni i elfów zestaw Lego Elves. Bawcie się razem i odkrywajcie  tajniki elfiego świata. Przekonaj się, ile frajdy przyniesie taka zabawa.